Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 319 Wyświetleń

  • 30 gramów film online (lektor pl)
  • 30 gramów film online (napisy pl)
30 gramów online (2019)

30 gramów online (2019)

Iran131 Min.

30 gramów film online 2019

W tym mieście jest zastraszająco duża liczba osób biorących narkotyki. Okazuje się również, że wielu z nich to ludzie bezdomni. Stracili cały swój majątek, aby wziąć kolejną działkę 30 gramów online cda. Policjanci, którzy patrolują ulicę narażeni się na wiele niebezpieczeństw. Dodatkowo wciąż brakuje rąk do pracy. Niestety, ale każdy z nich pracuje ponad swoje siły, przez co chodzą przepracowani i sfrustrowani. Pensja za taką pracę pełną niebezpieczeństw również nie jest zbyt wysoka. W filmie 30 gramów online zalukaj poznamy człowieka o imieniu Samad. Jest on członkiem policyjnej grupy do rozbrajania grup narkotykowych. Tym razem jego zadaniem jest usidłanie jednego z bossów kartelu. Kiedy zatrudniał się do policji statystyki pokazywały, że uzależnionych od nielegalnych substancji jest około miliona. Po wielu latach walki z dilerami, wielu zamknięciach nielegalnych grup te dane się nie zmniejszyły. Wręcz przeciwnie z roku na rok jest coraz gorzej.

30 gramów cda

30 gramów film online cda pokazuje, że im bardziej próbujemy walczyć z tymi nielegalnymi substancjami tym więcej jest chętnych na nie. Po kilku latach liczba uzależnionych wzrosła z miliona do sześciu milionów narkomanów. Policjanci dawno pogodzili się z tym, że nawet kara śmierci nie jest zbyt brutalną karą, by odstraszyć przestępców. Samad przez wiele lat służby zastanawia się jak walczyć z tym procederem, jednak wciąż jest bezsilny. Nie poddaje się jednak i wraz ze swoją grupą codziennie bez dnia przerwy patrolują ulicę. Jednak, pozostaje pytanie, czy uda mu się zwalczyć wszystkich narkomanów? 30 gramów online bez limitu to wspaniały film akcji, który na pewno poruszy wielu ludzi swoją historią. To bardzo świeża produkcja, której od bardzo dawna brakowało w kinematografii. Dodatkowo styl w jakim została nakręcona sprawia wrażenia tajemniczości i ciągłego niepokoju. Dla widza jest to zatem coś w co bardzo szybko się wkręci i będzie oglądał z wielką przyjemnością.

Filmy online bez limitu po polsku

30 gramów lektor i napisy pl opowiada historię bezwzględnego policjanta, który zrobi wszystko, aby narkotyki zniknęły z jego miasta. Pomimo wielu lat służby, stale rozwijających się patroli, oraz nowych informacji liczba narkomanów nie maleje. Wszystko wskazuje na to, że kartele nie cofną się przed niczym, żeby wprowadzić swój towar na rynek.

30 gramów online (2019)
30 gramów online (2019)
Ocena Rating 7.9 4,699 votes
Ocena TMDb 7.3 12 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Głębia strachu online 2020
Underdog Cały Film
Wszystko dla mojej matki online
Kler Film Online 2018
Małe kobietki Online 2019
365 Dni Film Online 2020
Pitbull ostatni pies online
Nieznajomi online 2019
Nasze miejsce na Ziemi Online
Piłsudski online 2019
Pan T Online 2019
Guns Akimbo Online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!