Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 372 Wyświetleń

  • 7 Uczuć Film Online 2018
7 uczuć cały film

7 uczuć cały film

Wszyscy jesteśmy źle wychowaniOct. 12, 2018Poland116 Min.

7 uczuć film online

W momencie w którym ktoś wypowiada nazwisko tego reżysera od razu przychodzą nam na myśl pewne obrazy. Filmy, które zna dosłownie każdy Polak. Sentencje, które można bez końca powtarzać podczas wykonywania codziennych czynności. Słowa, które już na stałe weszły do słownika młodzieżowego. Tym reżyserem jest oczywiście Marek Koterski. Musicie przyznać, że pierwsze co Wam przyszło do głowy to Dzień Świra i scena nauki języka angielskiego. I założę się o wszystko, że tak właśnie było. Najnowsze dzieło Pana Marka to tytułowe 7 uczuć cały film, w którym to zostaną nam wyjaśnione niektóre zachowania bohaterów filmów tego autora. Nie sposób wymienić wszystkich nagród jakie otrzymała ta produkcja. Było ich po prostu zbyt wiele! W 2018 roku dwie statuetki złotych lwów, dwie wygrane FAF i piekielnie dużo nominacji. 7 uczuć online cały film na pewno zasłużył na każdą z nich.

7 uczuć cały film

Jeśli zastanawiamy się do jakiego gatunku należy te dzieło to wystarczy, że użyjemy dwóch słów. Film Koterskiego. Nic tak pięknie i prosto nie ujmie tego o czym jest fabuła. Dodatkowo będziemy mogli podziwiać wspaniałych aktorów, którzy tutaj występują. Przede wszystkim miłym zaskoczeniem będzie dla nas fakt, że w produkcji występuje Marcin Dorociński. Zazwyczaj widzimy go w całkiem innych rolach, a tutaj nas pozytywnie zaskakuje swoją grą w 7 uczuć cały film. Przyzwyczaił nas już do męskich, twardych ról w taki utworach jak na przykład Pitbull ostatni pies online, a tu proszę. Wspaniała rola komediowa. Bardzo pozytywnie również wypada Katarzyna Figura, która wciela się w rolę Gosi. Widać, że takie scenariusze przypadają jej do gustu, bowiem we wszystkim wygląda całkowicie naturalnie. Zupełnie jakby sceny były pisane pod nią. Nie brakuje również Tomasza Karolaka, który no, powiedzmy szczerze żaden polski film bez niego nie istnieje.

7 uczuć film online

Adam Miauczyński wraca do czasów swojego dzieciństwa. Był to dla niego okres w którym jak prawdopodobnie większość z nas miał problem ze swoimi emocjami. W celu poprawieniu swojego dorosłego już życia, wziął się za siebie i postanowił, że wróci do tamtego okresu, aby nauczyć się przeżywania tytułowych 7 uczuć. Razem z głównym bohaterem staramy się zrozumieć, dlaczego jest dziś taki, a nie inny. Ta niezwykła podróż zaserwuje nam dużą dawkę niekontrolowanego śmiechu. Dodatkowo, zmusi nas do refleksji i da nam na pewno porządną lekcję życia. Wszystko to w stylu wspaniałego reżysera, Marka Koterskiego. Możemy również spotkać się z opinią, że do takich produkcji trzeba dorosnąć. Jeśli jeszcze nie poznaliśmy życia zbyt dokładnie, może się nam wydawać, że oglądamy komedię. Wraz z nabieraniem doświadczenia, okazuje się, że jest to bardziej dramat, niż typowy śmieszny film. Jest to zatem utwór wielofunkcyjny i każdy z nas wyciagnie z niego indywidualne wnioski.

Zachęcam również do zapoznania się z premierami, które na naszej stronie miały miejsce w tym tygodniu. Po obejrzeniu 7 uczuć cały film możemy zapoznać się ze wspaniałą komedią dla całej rodziny. Mowa oczywiście o Jestem M Misfit Online. To również wspaniała produkcja, która nie traci swojej popularności od momentu premiery.

7 uczuć cały film
7 uczuć cały film
Oryginalny tytuł 7 uczuć
Ocena Rating 6.4 896 votes
Ocena TMDb 7 23 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij1

Podobne tytuły

Psy 3 W Imię Zasad Film Online 2020
Futro Z Misia Film Online 2019
Pewnego razu w Hollywood Online
Pitbull ostatni pies online
Jojo Rabbit Online 2019
Bogowie film online 2014
Parasite online
1800 gramów online
Pętla film online 2020
Deerskin online 2019
Mowa ptaków online 2019
Legiony online 2019

(2) Komentarze

  • Miki 25 marca 2020 Odpowiedz

    tak powinna wyglądać każda polska komedia, super

  • jola 25 marca 2020 Odpowiedz

    film w stylu dnia swira mozna sie usmiac

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!