Źródło pliku 216 Wyświetleń

  • After film online 2019 (lektor PL)
  • After film online 2019 (napisy PL)
  • After movie online (ENG)
After Film Online

After Film Online

United States106 Min.PG-13

After film 2019 gdzie oglądać

After film online przez swoich autorów dumnie nazywany następcą 50 twarzy Greya i 365 dni. Oczywiście, jak w każdej komedii romantycznej można znaleźć wspólne mianowniki, jednak nie nazwałbym tego w żadnym wypadku kopią. Może następcą, ale na pewno nie widać tutaj żadnej inspiracji. Co prawda, w każdym tego typu filmie można doszukiwać się scenariusza na jedno kopyto. Myślę, że After cały film posiada w sobie coś szczególnego, czego nie widać w innych produkcjach. Pomimo wspólnych cech jakie po prostu muszą wystąpić w każdym melodramacie, tutaj możemy spotkać coś całkowicie nowego. Nie mamy wrażenia od pierwszych minut, że cały film będzie pisany pod jedno dyktando. Od samego początku czujemy powiew świeżości, co sprawia, że film online ogląda się przyjemnie i bez nudy. Opowieść skierowana zarówno dla dorosłych jak i nastolatków, którzy wiele mogą wyciągnąć z tej opowieści. Historia opowiada zarówno te dobre i złe cechy każdej miłości.

After film online 2019

After film cda to film online opowiadający o dzisiejszych nastolatkach i ich problemach w miłości. Cicha myszka i zarazem bardzo konsekwentna uczennica zaczyna swój pierwszy rok w szkole średniej. Od samego początku ma zaplanowane całe swoje życie i wie do czego chce dojść. Wszystkie jej plany jednak runą jak domek z kart w momencie w którym pozna tajemniczego chłopaka, Hardina Scotta, którego zagrał Hero Fiennes-Tiffin. After film po polsku z 2019 roku pokazuje jak szybko można zmienić swoje priorytety życiowe, jeśli poznamy chłopaka. Jego ciało jest całe w tatuażach, a on sam nie przypomina raczej materiału na męża. Dziewczyna nagle przechodzi metamorfozę i zaczyna pragnąć tego, czego się w życiu zawsze wypierała. Od tego momentu już nic nie będzie takie samo. After film ukazuje zarówno miłość jak i niebezpieczeństwa z niej płynące. Teraźniejsi nastolatkowie mogą dużo wyciągnąć z lekcji jaką nam faje ten online film

After film online

After cały film to doskonała może nie tyle komedia romantyczna, co melodramat. Chociaż w filmie znajdziemy kilka scen, które spowodują na naszych ustach uśmiech, jednak nie traktowałbym tego jak skecz. Raczej jak humor sytuacyjny. Zatem oglądajmy ten film online i starajmy się jak najwięcej mądrości wyciągnąć z błędów innych. Mamy do wyboru zarówno after lektor pl jak i napisy pl. W zależności jakąś wersję językową preferujemy.

After Film Online
After Film Online
After Film Online
After Film Online
After Film Online
After Film Online
After Film Online
After Film Online
After Film Online
After Film Online
Oryginalny tytuł After
Ocena Rating 5.4 26,005 votes
Ocena TMDb 6.1 2,675 votes

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
Udostępnij2

Podobne tytuły

Matthias i Maxime online 2019
Pewnego razu w Hollywood Online
Jak Zostałem Gangsterem Film Online 2020
Małe kobietki Online 2019
Monos film online 2019
Zimna wojna film online 2018
Richard Jewell online 2019
Tam gdzieś musi być niebo online 2019
Co Przyniesie Jutro Online
Serce Do Walki Cały Film
Bogowie film online 2014
Proxima film online 2019

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!