Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 454 Wyświetleń

 • Bad Boy Film Online 2020
Bad Boy Film Online

Bad Boy Film Online

Feb. 21, 2020Poland135 Min.

Bad Boy Film Online

To kolejna produkcja, tak dobrze już znanego nam wszystkim reżysera polskich filmów online. Tym razem autor chce nas przenieść w środowisko piłkarskiej ekstraklasy. Trzecia utwór Patryka Vegi w roku 2020 i kolejny po Pitbull Nowe Porządki. Czy przy takiej ilości filmów można utrzymać stały, dobry poziom każdego z nich? O tym musimy niestety przekonać się sami, ponieważ zdania na ten temat jak zwykle są podzielone. Jest to opowieść o stadionowych chuliganach, którzy kochają swój klub ponad życie. Musimy przyznać, że to bardzo popularny temat, więc z przekąsem możemy uznać, że to była kwestia chwili, aż Vega nakręci o tym film. Bad Boy 2020 na pewno może zaskoczyć nas jednym. Mianowicie aktorami. W tej produkcji znajdziemy może nie całkiem nowe twarze, jednak na pewno zaznamy powiewu świeżości, bowiem w Bad Boy film online pojawia się nowa twarz. Bardzo rozpoznawalny aktor młodego pokolenia. Antoni Królikowski wcielił się bowiem w rolę Pawła.

Bad Boy FIlm Online 2020

Bad Boy cały film to opowieść o o stadionowych interesach, które dzieją się na stadionach w każdym kraju. Historia opowiada o dwóch odmiennych charakterach i losach dwóch braci. Jeden chuligan, który po ojcu przejął miłość do klubu piłkarskiego. Drugi zaś poszedł całkiem w inną stronę i został policjantem. Ten drugi jak na jego pracę przystało dostaje odgórny nakaz wyłapania wszystkich kiboli WKS Unia. Tutaj znów krzyżują się rodzeństwa. Bad Boy Online ponownie wyciąga z kina to co najlepsze i nie możemy się z tym nie zgodzić. Pomimo prostej fabuły, którą możemy sobie rozpisać jeszcze przed oglądnięciem filmu, trzyma on w napięciu. Na ekranie się dzieje bardzo dużo, dialogi pomimo tego, że są w filmie o stadionowych gangsterach potrafią rozłożyć na łopatki. Maciej Stuhr wspaniale wczuł się w rolę tak odmienną, niż te z którymi miał do czynienia dotychczas.

Bad Boy 2020

Dodatkowo warto dodać, że Bad Boy Cały Film swoją premierę miał już jakiś czas temu, jednak jego popularność zdaje się w ogóle nie maleć. Jest to jeden z najczęściej wyszukiwanych filmów w 2020 roku. Czy do końca grudnia Patryk Vega zaskoczy nas jeszcze jedną produkcją? Tego możemy się jedynie domyślać. Pamiętajmy jednak, że ten autor ma naprawdę konkretną melodię do tworzenia i może nas jeszcze czymś zaskoczyć. Może tym razem zainteresuje się tym co dzieje się w Polskich szkołach i zajmie się tematami takimi jakie poruszył film Jestem M Misfit w tamtym roku? Musimy przyznać, że to byłoby ciekawe. Dodatkowo jeśli taka produkcja doszłaby do skutku miałaby już gotowe dialogi, napisane przez samo życie. Miejmy nadzieję, że ta recenzja dotrze do reżysera i już niedługo znajdziemy zapowiedź takiego filmu. Na uwagę zasługuje również fakt, że Bad Boy Film Online to jedna z niewielu produkcji tego reżysera, która trwa krócej niż dwie godziny. Czy świadczy to o tym, że wena do pisania powoli się wyczerpuje? Z tym pytaniem poczekajmy do końca roku.

 

Oryginalny tytuł Bad Boy
Ocena Rating 4.5 85 votes
Ocena TMDb 7 2 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij3

Podobne tytuły

Sala Samobójców Hejter Film Online 2020
Tylko Sprawiedliwość Film Online Lektor PL
Pan T Online 2019
Botoks film online
Parasite online
Mayday Film Online 2020
Bad Boys for Life Online 2020
Obywatel Jones Online 2019
Green Book Film Online
Supernova Cały Film
Nieznajomi online 2019
Monos film online 2019

(4) Komentarze

 • Draba 1 kwietnia 2020 Odpowiedz

  ale klimatu tego filmu nie można odmówić super

 • ula 1 kwietnia 2020 Odpowiedz

  ok

 • roxi 1 kwietnia 2020 Odpowiedz

  ciarki przechodzą jak się człowiek wczuje w tą oprawę

 • CarlosDar 19 kwietnia 2020 Odpowiedz

  bardzo mnie się podobał, chociaż w recenzjach piszą całkowicie coś innego.

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!