Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 153 Wyświetleń

  • Błąd systemu film online (lektor pl)
  • Błąd systemu film online (napisy pl)
Błąd systemu online 2019

Błąd systemu online 2019

Germany118 Min.

Błąd systemu film online 2019

Benni ma zaledwie dziewięć lat, olbrzymie niebieskie oczy i wygląd małego aniołka. Swoimi doświadczeniami życiowymi mogłaby jednak podzielić się nawet z kilka lat starszymi dziećmi. Przede wszystkim ma problemy w szkole. Do jakiej placówki by jej nie zapisać, to za kilka dni zostaje z niej wydalona. Pracownicy szkół na takie przypadki jak Benni wymyśliły już swoją własną nazwę, czyli Błąd Systemu Online. Jednak całe te zachowanie głównej bohaterki stoi jakiś cel. Przede wszystkim chciałaby powrócić do swojej ukochanej matki, przez co tak źle reaguje na cały otaczający ją świat. Błąd systemu cały film pokazuje wątpliwości jej mamy, ponieważ nie chciałaby, aby sprawiająca problemy dziewczynka zepsuła jej życie, które sobie na nowo układa. Po jakimś czasie jednak pojawia się dla Benni światełko w tunelu. W pewnym dniu dostaje przydział na nowego opiekuna społecznego o imieniu Michy. Czy uda mu się poskromić charakter dziewczynki?

Błąd systemu film online

Błąd systemu online rozpoczyna się tak naprawdę w momencie w którym poznajemy nowego opiekuna Benni. To właśnie on poświęca jej dużo uwagi, próbuje zaznajomić się z problemem. Jeszcze nie wiadomo, czy uda mu się osiągnąć sukces, tam gdzie inni się poddawali. Jednak na pewno jest to jakieś światełko w życiu małoletniej. To właśnie teraz ma przed sobą kogoś, kto próbuje ją zrozumieć. Jeśli uda jej się poskromić swój wybuchowy temperament to być może załatwi sobie tym powrót do domu. Film online poświęca dużo uwagi na problemy dzieci, których nie widać na pierwszy rzut oka. Nigdy nie możemy mieć pewności, że jak ktoś ma dziewięć lat to nie może mieć swoich własnych, dziecięcych problemów. Jest to na pewno bardzo dobrze rozpisany dramat, a cały film nie pozwoli nam przestać się skupiać ani na sekundę. Błąd systemu film online to bardzo poważny utwór, do którego trzeba podejść z cierpliwością.

Błąd systemu lektor i napisy pl

Małoletnia Benni nie potrafi poradzić sobie z tym, że trafiła do ośrodka opiekuńczego. To właśnie tam zaczyna rozrabiać jeszcze bardziej niż zwykle. Całe to jej zachowanie to manifest, ponieważ chciałaby wrócić do domu i odzyskać swoją matkę. Pewnego dnia, dostaje szanse od losu w postaci nowego opiekuna (Albrecht Schuch). Jeśli uda mu się dotrzeć do dziewczynki to przestanie mieć ona przydomek błąd systemu cda.

Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Błąd systemu online 2019
Oryginalny tytuł Systemsprenger
Ocena Rating 7.9 4,938 votes
Ocena TMDb 8.3 61 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

The way back online (2020)
Richard Jewell online 2019
Bloodshot film online (2020)
Pinokio online 2019
Emma film online 2020
Babyteeth online 2020
Zew krwi film online 2020
Pokochaj, poślub, powtórz online
Serce Do Walki Cały Film
Parasite online
Guns Akimbo Online
Pitbull Nowe Porządki Online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!