Źródło pliku 216 Wyświetleń

  • Bloodshot film online 2020 (lektor pl)
  • Bloodshot film online 2020 (napisy pl)
Bloodshot film online (2020)

Bloodshot film online (2020)

United States, China110 Min.PG-13

Gdzie obejrzeć cały film Bloodshot online 2020?

To właśnie takie tytuły jak Bloodshot online przyciągają nas przed ekrany najczęściej. Po samym trailerze wiemy, że będzie to cały film, który swoją historią wgniecie nas w fotel. Jeśli dodatkowo dodamy do tego świetnych aktorów, mamy pełnoprawny hit. Okazuje się bowiem, że to właśnie te czynniki sprawiają, że mamy do czynienia z hitem. Główną rolę dostał nie kto inny jak nasz ulubiony aktor do takich produkcji, czyli Vin Diesel. Wciela się on w postać Raya Garrisona, czyli żołnierza, który zginął w trakcie jednej z prowadzonych akcji. Cały film online zaczyna się od tego jak został wskrzeszony przez firmę RST. Po przywróceniu mu życia stało się oczywistym, że zostanie super bohaterem, czyli tytułowym Bloodshotem film online. W jego żyłach zamiast krwi płynie coś zupełnie innego. To właśnie nanotechnologia sprawia, że jest nie do zatrzymania.

Kadr z filmu Bloodshot online cały film

Bloodshot online cały film cda jest silniejszy od kogokolwiek, nikt nie jest w stanie sprzeciwić się argumentom jego mięśni. Dodatkowo posiada niezwykłą umiejętność do samoregeneracji. Jeśli tylko wydarzy się coś nieprzewidywalnego to Bloodshot cda online natychmiast jest w stanie sobie z tym poradzić. To właśnie te umiejętności sprawiają, że jest człowiekiem nie do powstrzymania. Tak naprawdę to nikt nie jest w stanie ocenić, czy dalej można go przypisywać do ludzi, czy raczej wypadałoby do maszyn. Jednak cały film online ma pewien haczyk. Jak to zwykle bywa, korporacja nie oddała mu życia za darmo. Posiada takie, a nie inne zdolności ponieważ całkowicie przejęli kontrolę nad jego organizmem. Zupełnie jak w filmie Mortal Kombat. Niestety, ale została mu również odebrana pamięć, więc nie do końca potrafi stwierdzić co jest prawdziwe, a co nie. Jego największym celem w życiu jest się tego dowiedzieć, ale czy mu się uda?

Czy można już obejrzeć Bloodshot za darmo?

Ray Garrison zginął podczas uczestnictwa w jednej z akcji. Na jego szczęście w nieszczęściu zostało mu przywrócone życie w firmie RST. Powrócił do żywych z niezwykłymi umiejętnościami, ponieważ stworzone z niego super bohatera. W jego żyłach zamiast krwi płynie niezwykła siła i zdolności do samoregeneracji. Bloodshot film online za darmo musi jednak zapłacić za te umiejętności wysoką cenę. Nie pamięta zupełnie nic, jego pamięć została wykasowana. Ray jednak wziął sobie za cel odzyskania swojej dawnej tożsamości. Bloodshot online z lektorem, lub napisami dostępny na patrzonline.pl w najwyższej jakości HD.

Bloodshot film online (2020)
Bloodshot film online (2020)
Bloodshot film online (2020)
Oryginalny tytuł Bloodshot online
Ocena Rating 5.7 29,886 votes
Ocena TMDb 7.2 1,808 votes

Reżyser

Dave Wilson
Reżyser

Obsada

Vin Diesel isRay Garrison / Bloodshot
Ray Garrison / Bloodshot
Sam Heughan isJimmy Dalton
Jimmy Dalton
Toby Kebbell isMartin Axe
Martin Axe
Talulah Riley isGina DeCarlo
Gina DeCarlo
Lamorne Morris isWilfred Wigens
Wilfred Wigens
Guy Pearce isDr. Emil Harting
Dr. Emil Harting
Udostępnij3

Podobne tytuły

Zdychaj Tatulku Cały Film
Tajemniczy ogród online
Sergio Online (2020)
Underdog Cały Film
Dreamkatcher film online 2020
Pitbull ostatni pies online
1917 Film Online 2019
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Demony Prerii film online 2018
Pitbull Nowe Porządki Online
Proxima film online 2019
Kobiety Mafii 2 Online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!