Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 1286 Wyświetleń

  • Botoks Film Online 2017
Botoks film online

Botoks film online

Leczenie grozi śmierciąSep. 29, 2017Poland135 Min.

Botoks Online

Jeśli ktoś w tajemnicy powiedziałby nam, że chce nakręcić film i szpitalu, to na pewno mielibyśmy zgoła inne wyobrażenie tej produkcji. Takie miejsce kojarzy nam się raczej z przyjemnym miejscem jak w serialu na dobre i na złe. Lekarze, którzy śpieszą nam z pomocą. Uśmiechnięte twarze, oraz trafne diagnozy. Mianowicie jedna, wielka sielanka. Botoks film online również nie ma nic wspólnego z Doktorem Housem, którego każdy z nas tak chętnie włącza do obiadu. Jest to bowiem kolejny film nakręcony przez Patryka Vege. A on zdołał już nas przyzwyczaić do pewnego poziomu swoich prac. Ten reżyser widzi świat w czarnych barwach. Wszystko jest złe, każdy to czarny charakter, a jak ktoś nam pomoże to dlatego, że ma w tym jakiś interes. Na każdym rogu czai się nieobliczalny gangster, a piłka nożna to jedynie maszynka do prania pieniędzy. Do tego nas właśnie przyzwyczaił ten reżyser.

Botoks caly film

Jakie więc negatywne emocje znalazł w polskiej służbie zdrowia? Botoks cały film miał ponoć po raz kolejny demaskować czarne charaktery. Patryk Vega (Polityka film online) i tym razem sięgnął po swoich ulubionych aktorów. Czasem odnoszę wrażenie, że po prostu podpisali z nim dożywotni kontrakt. Swego rodzaju pakt z diabłem. Jeśli więc następnym razem postanowi nakręcić film o piekarzach to i tak będą musieli w nim wystąpić. Nie oceniam, ale czasami ciężko rozróżnić, który z filmów Vegi oglądamy, jeśli nie zobaczymy początkowych napisów. W Botoks cały film znów zobaczymy Agnieszkę Dygant. Prawdę mówiąc, nie sposób zapamiętać kogo grała poprzednio w Patrykowych produkcjach. Na pewno jednak mamy w uszach jej głos z serią przekleństw. Katarzyna Warnke? Fabijański i Stramowski. Znana już wszystkim ekipa, znane już wszystkim dialogi, znana praca kamery. Jeśli już wiemy jak film się rozpocznie, jakie będzie jego rozwinięcie i zakończenie, to dlaczego wciąż chodzimy na to do kina?

Film Botoks Online

Te pytanie zadaje sobie za każdym razem, kiedy słyszę o nowym filmie Vegi. Ja już od samego początku jestem w stanie wymienić przynajmniej pięciu aktorów, którzy w nim zagrają, jeszcze przed oficjalną rozpiską. Potrafię sobie wyobrazić piskliwą wiązkę przekleństw od Dygant. Oraz Stramowskiego, który nie wiadomo, czy gra smutnego, czy groźnego. Wszystko to sprawia, że i tak koniec końców idę na ten film do kina. Dlaczego? Dlatego, że nie ważne, czy to Botoks film online, czy jakakolwiek inna produkcja Vegi, ja wiem, że nie będę się tam nudził. I to jest niesamowity plus każdego jego utworu. Tam nie zmienia się dosłownie nic, a i tak dwu godzinny seans mija w mgnieniu oka. Przypomnijmy sobie chociażby Bad Boy Online. Akcja dzieje się w jednym miejscu, a i tak ciekawi. I to jest fenomen, którego nie rozumiem, ale szanuję.

Botoks caly film tym razem przenosi nas do środowiska lekarzy. Ukazuje on nam surowy klimat szpitali. Krew, nerwy i łzy. W murach tejże placówki spotykają się cztery kobiety. Każda z nich piastuje inne stanowisko. Daniela (Olga Bołądź) która zaczyna swoją karierę jako ratownik medyczny. Jeździ w karetce ze swoim bratem, Tomaszem Oświęcimskim. Jest ona uzależniona od zabiegów medycyny estetycznej. Przeszła już swoją osobistą przemianę z brzydkiego kaczątka do pięknego łabędzia. Staje się również bezwzględnym przedstawicielem koncernu farmaceutycznego. Z kolei Magda to to ginekolog położnik. Swoją popularność zyskała, ponieważ była specjalistką od aborcji. Idealny świat cenionej chirurg ulega zniszczeniu w momencie w którym dowiaduje się o zdradzie męża. Popycha ją to do zagłębiania wiedzy na temat kobiecego libido. Testuje nawet swoją teorię na metroseksualnym koledze.

W Botoks online poznamy także Beatę, która jest lekarką szpitalnego oddziału ratunkowego. Niedawno straciła swojego narzeczonego w wypadku motocyklowym. Pełniąc rolę samotnika uśmierza swój ból narkotykami, które pozyskuje ze szpitalnych zasobów.

Botoks film online
Botoks film online
Botoks film online
Botoks film online
Botoks film online
Botoks film online
Botoks film online
Botoks film online
Oryginalny tytuł Botoks
Ocena Rating 3.6 1,456 votes
Ocena TMDb 3.9 51 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij17

Podobne tytuły

Zimna wojna film online 2018
Jestem M Misfit Cały Film
Planeta Singli 3 online
Małe kobietki Online 2019
1917 Film Online 2019
Joker Film Online 2019 PL
Monos film online 2019
The way back online (2020)
Ciemno prawie noc online
Wszystko dla mojej matki online
Babyteeth online 2020
Parasite online

(1) Komentarz

  • łuki 1 kwietnia 2020 Odpowiedz

    no i to jest jakość w końcu normalna kopia

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!