Źródło pliku 209 Wyświetleń

  • Całe szczęście film online 2019
Całe szczęście online 2019

Całe szczęście online 2019

Mar. 08, 2019Poland108 Min.

Całe szczęście 2019 online

Komedie romantyczne mają to do siebie, że kobiety uwielbiają je oglądać, a faceci? Faceci udają, że tak nie jest, jednak zawsze chętnie spoglądają niby przypadkiem na dalszy rozwój wydarzeń w filmie. Jednak nie zawsze tak jest. My lubimy te produkcje nietuzinkowe, ze zgrabną fabułą. Coś, czego nie możemy przewidzieć od pierwszych minut filmu. Jednak całe szczęście online takim filmem właśnie jest. Muszę przyznać, że Piotr Adamczyk nareszcie przestał nadużywać przyjmowania roli zdradzającego męża i wreszcie zagrał coś przyjemniejszego. Całe szczęście cały film to coś na co czekaliśmy bardzo długo. Musimy przyznać, że częściej zdarzają nam się kręcić filmy w stylu Planeta Singli 3, który jak wiadomo jest bestselerem, jednak posiada dość oklepaną fabułę. Miło wreszcie zobaczyć tak pozytywną odmianę w polskim kinie. Film ogląda się wyśmienicie, wchodzi naprawdę lekko i dostarcza nam niekiedy momentów w których wręcz dusimy się ze śmiechu.

Całe szczęście film online

Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt nominacji jakie dostał film całe szczęście. I mówię o tym dlatego, że ciężko się z nimi nie zgodzić. Złote węże to antagonista złotych lwów. Ta statuetka przyznawana jest za coś, co jest złe. Ta produkcja dostała nominację w 2019 roku za najgorszy plakat. I w tym momencie każdy z nas powinien to potwierdzić. Okładka jest wręcz okropna. Całkiem inaczej do tego ma się scenariusz filmu całe szczęście. Tutaj trzeba pochwalić scenarzystę za nietuzinkowość i powiew świeżości. Całe szczęście cda porusza dość znany temat, który pewnie widzieliśmy już w wielu amerykańskich filmach. Pomimo tego, wszystko jednak nabiera całkiem innego obrotu wydarzeń. I za to musimy ten film pochwalić. Całkiem jak w filmie Obywatel Jones, kiedy wydaje nam się, że znamy zakończenia, które robi totalny obrót wokół własnej osi. I to największa zaleta dobrej kinematografii. Przejdźmy jednak do nakreślenia fabuły tego filmu.

Całe szczęście online

Robert prowadził jak dotąd spokojne i szczęśliwe życie. Pomimo tego, że sam wychowuje swojego dziesięcioletniego synka w ogóle nie trafi pogody ducha. Pewnego dnia w jego życie wkracza bardzo znana gwiazda sportu sylwetkowego. To zderzenie całkowicie dwóch różnych światów. Ona uwielbia szum, wielkie miasta i popularność. Prowadzi szybkie życie, pełne towarzystwa. On z kolei to facet, który ceni sobie spokój. Musi przecież ugotować obiad, zrobić pranie i pomóc synkowi w zadaniu z matematyki. Jak do tego doszło, że bohaterowi całe szczęście cda połączyli się ze sobą? Czy ich znajomość przetrwa taką mieszankę wybuchową? O tym wszystkim dowiemy się sami podczas prawie dwugodzinnego seansu. Zatem nie pozostaje nic innego, jak rozsiąść się wygodnie i zapoznać się z tą zakręconą opowieścią.

Całe szczęście online 2019
Całe szczęście online 2019
Całe szczęście online 2019
Całe szczęście online 2019
Oryginalny tytuł Całe szczęście
Ocena Rating 5.1 115 votes
Ocena TMDb 5.5 5 votes
Udostępnij3

Podobne tytuły

Pętla film online 2020
Botoks film online
Supernova Cały Film
Śledztwo Spensera Online
Nieznajomi online 2019
Pitbull Nowe Porządki Online
Wszystko dla mojej matki online
Jak poślubić milionera online
Doktor Dolittle Online 2020
La Gomera film online
Pokochaj, poślub, powtórz online
Naprzód Film Online 2020 Lektor PL

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!