Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 163 Wyświetleń

  • Ciemno, prawie noc film online 2019
Ciemno prawie noc online

Ciemno prawie noc online

Zostało mało czasu, by przerwać krąg złaMar. 22, 2019Poland114 Min.

Film Ciemno prawie noc

Ciemno prawie noc cały film to produkcja, której reżyserią zajął się Borys Lankosz. Znany przede wszystkim ze swoich filmów dokumentalnych, oraz krótkometrażowych. Tym razem spróbował swoich sił i wziął na piedestał film pełnometrażowy o tematyce kryminalnej. I nie sposób nie przyznać, że wyszło mu to znakomicie. Bardzo znani aktorzy, którzy są rozpoznawali na całą Polskę. A do tego niesamowite ujęcia. Cały film został nakręcony w okolicach Wałbrzycha. A jak wiemy, tamte rejony należą do jednych z najpiękniejszych w naszym kraju. Ciemno prawie noc online to film, który przypadnie do gustu nie tylko fanom produkcji kryminalnych. Pomimo wielu nominacji, autorom nie udało się przynieść do domu żadnej statuetki. Nie oznacza to jednak, że czegoś temu hitowi brakuje. Wręcz przeciwnie, przed premierą był on mocno niedoceniany co diametralnie zmieniło się po pierwszym seansie. I właśnie taki obrót spraw w kinematografii lubimy najbardziej.

ciemno prawie noc online cda

Scenariusz napisany przez Joanne Bator to niewątpliwy plus całego przedsięwzięcia, jednak dodatkowo możemy wymienić coś jeszcze. Mianowicie – widoki. Nie wiem, czy był to celowy zabieg producenta, czy dzieło przypadku, ale podczas prawie dwugodzinnego seansu zobaczymy wiele atrakcji turystycznych. Ciemno prawie noc cda pokaże nam wiele zabytków dolnego śląska, oraz kilka innych ciekawych miejsc. Całość wraz z fabułą sprawia, że wygląda to jak bardzo dobra amerykańska produkcja. Widać spory postęp w polskiej myśli technicznej kręcenia filmów. Doszliśmy już do takiego momentu w którym ciężko odróżnić w jakim kraju został stworzony ten projekt.

Ciemno prawie noc

Ciemno prawie noc film online to opowieść nietuzinkowa. W mieście nagle zaczęły się tajemnicze zaginięcia dzieci. Kiedy dziennikarka Alicja Tabor się o tym dowiaduje postanawia przyjrzeć się tej sprawie z bliska. Reporterka zaczyna rozmawiać z rodzinami zaginionych, oraz dowiaduje się, że nawet policja jest tutaj bezsilna. W czasie prywatnego śledztwa dowiaduje się, że wszystkie te wydarzenia są połączone z wydarzeniami sprzed dekady. Czy uda się jej rozwikłać tę zagadkę? Tego dowiemy się podczas niecałych dwóch godzin, które spędzimy z przyjemnością podczas seansu. Zapraszam również do zapoznania się z innymi premierami na stronie patrzonline. A dziś na tapetę wezmę film Mowa Ptaków, który do dziś nie stracił na swojej popularności.

Ciemno prawie noc online
Ciemno prawie noc online
Ciemno prawie noc online
Oryginalny tytuł Ciemno, prawie noc
Ocena Rating 4.6 351 votes
Ocena TMDb 2.9 5 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij3

Podobne tytuły

Niewidzialny Człowiek Film Online Lektor PL
Kobiety Mafii 2 Online
1800 gramów online
Planeta Singli 2 Online
Brahms The Boy 2 online
Underdog Cały Film
Sala Samobójców Hejter Film Online 2020
Pół Wieku Poezji Później Film Online 2019
Kogel Mogel 3 online
Kler Film Online 2018
Śledztwo Spensera Online
Planeta Singli 3 online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!