Źródło pliku 245 Wyświetleń

  • Czarny Mercedes Film Online 2019
Czarny Mercedes Online

Czarny Mercedes Online

Każdy ma coś do ukrycia.Feb. 06, 2019Poland123 Min.

Film czarny mercedes

Jeśli lubimy rozwiązywać zagadki, na pewno jesteśmy fanami Agathy Christie. Pochodzącej z Wielkiej Brytanii autorki powieści kryminalnych. Jest ona najbardziej znaną i najbardziej cenioną autorką kryminałów. Ciężko na pewno będzie nam sobie wyobrazić tę liczbę, ale sprzedała ponad miliard egzemplarzy swoich książek w języku angielskim. Sprzedała również drugie tyle w tłumaczeniu na inny język. Sięgając po jej książkę, mamy pewność, że spotka nas zaraz coś doskonałego. Coś co na pewno wprawi nas w intrygę, będziemy musieli wysilić swoje szare komórki. To bardziej niż pewne. Co się jednak stanie, kiedy będziemy mieć ochotę na polski film z gatunku kryminałów? Taki właśnie jest Czarny Mercedes Online. Film, który z założenia miał być zagadkowy, mieliśmy przenieść się w czasie i przeżywam faułę razem z głównymi bohaterami. I udało się. Film od czasu premiery dostał olbrzymią ilość nominacji do statuetek.

Czarny mercedes online

W tej produkcji znajdziemy wiele znakomitych aktorów. W główną bohaterkę wcieliła się Maria Dębska. Znana również  z takich hitów jak Piłsudski online. Po raz kolejny miała przyjemność cofnąć się do ciężkich czasów dla Polski. Na wielkim ekranie również będziemy mogli podziwiać Artura Żmijewskiego. Który moim zdaniem idealnie wpasowuje się w konwencje utworu. Czarny Mercedes film przeniesie nas bowiem do 1941 roku, gdzie w podejrzanych okolicznościach zostaje zabita Aneta. Była ona piękną małżonką bardzo szanowanego adwokata Karola. Sprawę tego bardzo zagadkowego zabójstwa próbuje rozwikłać komisarz Rafał Król. Wraz z rozwojem śledztwa odkrywa coraz to mroczniejsze fakty, które świadczą o współpracy Karola z wysoko postawionym oficerem SS. Jak widać Czarny mercedes online ma bardzo ciekawą fabułę, która potrafi wkręcić każdego. Do kręgu podejrzanych trafia również nieco ekscentryczny hrabia, który jest znany z tego, że lubi podglądać kobiety.

Czarny mercedes cały film

Czy uda się znaleźć tajemniczego morderce, zanim Holzer wpędzi się w tarapaty? O tym wszystkim każdy z nas powinien przekonać się samodzielnie. Im mniej wiemy o fabule filmu, tym lepiej. Tak właśnie powinniśmy podchodzić zawsze do filmów o tematyce kryminalnej. Postarajmy się zatem rozwikłać zagadkę, nim zrobi to za nas doskonały detektyw. Pamiętajmy jednak, że nie zawsze musimy zwracać uwagę na to, na co nakierowuje nas sytuacja. Tylko w ten sposób pomożemy w rozwiązaniu tej zagadki.

 

 

Czarny Mercedes Online
Oryginalny tytuł Czarny Mercedes
Ocena Rating 5.1 105 votes
Ocena TMDb 2 1 votes

Reżyser

Obsada

Maria Dębska isAneta Landau
Aneta Landau
Aleksandar Milićević ishrabia Maximilian von Fleckenstein
hrabia Maximilian von Fleckenstein
Artur Żmijewski isKarol Holzer
Karol Holzer
Andrzej Zieliński isnadkomisarz Rafał Król
nadkomisarz Rafał Król
Udostępnij2

Podobne tytuły

Zimna wojna film online 2018
Jojo Rabbit Online 2019
Richard Jewell online 2019
Sala Samobójców Hejter Film Online 2020
Supernova Cały Film
365 Dni Film Online 2020
Underdog Cały Film
7 uczuć cały film
Obywatel Jones Online 2019
Pitbull Nowe Porządki Online
Piłsudski online 2019
Jak Zostałem Gangsterem Film Online 2020

(1) Komentarz

  • doma 4 kwietnia 2020 Odpowiedz

    jak na polskie realia to super kryminał

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!