Źródło pliku 97 Wyświetleń

  • Deerskin film online 2019 (lektor pl)
  • Deerskin film online 2019 (napisy pl)
Deerskin online 2019

Deerskin online 2019

France77 Min.

Deerskin film online 2019

Uwielbiam powiedzenie, które usłyszałem kilka lat temu podczas filmu Mordercza Opona. Kiedy po zakończonym seansie zapytałem mojego ówczesnego przyjaciela “co to właściwie było?” wstał i odpowiedział. Nie wszystko trzeba rozumieć, żeby się spodobało. No i myślę, że miał wtedy świętą rację. Istnieją w kinematografii takie filmy, które wywołują na twarzy dziwny grymas, a jednak i tak poświęcamy temu swój czas. Powiedzmy sobie szczerze, że widzieliśmy już film online o zabójczej oponie. Widzieliśmy już cały film o kolesiu, który zakochał się w sztucznej inteligencji. Deerskin online również należy do tych dziwnych filmów po polsku. Tutaj główną bohaterką jest skórzana kurtka z frędzlami. I wcale nie żartuje. To wspaniała komedia w dodatku bardzo śmieszna w której główną rolę gra – kurtka. Deerskin cały film to pokręcona komedia, ale nie można jej odmówić tego, że wkręca. I to dosłownie, nie trzeba być nawet fanem takich gatunków.

Deerskin online

Powiedzmy sobie szczerze, nawet jeszcze dobrze nie zaczęliśmy czytać recenzji, a już wyrywamy się do tego, żeby włączyć cały film. Deerskin cda to dzieło szaleńca, ale właśnie takich ludzi cenimy, bo ile można oglądać w kółko to samo. Potrzebowaliśmy świeżości i o to proszę bardzo. Następnym razem uważajcie o co prosicie, bo znów dostaniecie deerskin napisy pl. W głównej roli Jean Dujardin, którego nie trzeba przedstawiać. Może nie znacie go po nazwisku, ale uwierzcie, gdy tylko wejdziecie na filmweb to zrobicie wielki oczy. Nie spodziewacie się nawet ile produkcji z nim widzieliście i połowa z nich to wielkie hity. A to znaczy o wielkiej klasie aktora, jeśli nie rozpoznaje się go na pierwszy rzut oka, a zna się jego wielkie kreacje. Zatem, tutaj zróbmy trzydziestu sekundową przerwę, żebyś sprawdził, czy sobie tego nie wymyśliłem.

Deerskin cały film online

Skórzana kurtka staje się niejako obłędem dla Georga, gościa który przegrał wszystko, a po zakupie skórzanej kurtki zaczyna marzyć o karierze filmowej. Wydał na nią swoje wszystkie oszczędności i zaczyna błąkać się po francuskiej wiosce. Z każdym dniem zbliża się do granicy obłędu. Główny bohater Deerskin film online zaczepia ludzi, rozmawia z frędzlami które zwisają swobodnie z jego kurtki oraz snuje się po górach z kamerą w ręku. W swoje wymyślone historie wkręca miejscową barmankę, która również uwielbia kinematografie i stare filmy. Cały film deerskin posiada niesamowitą fabułę prawie jak w filmie Sokół z masłem orzechowym. Obie produkcje należą do moich ulubionych i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Deerskin online 2019
Deerskin online 2019
Deerskin online 2019
Deerskin online 2019
Oryginalny tytuł Le Daim
Ocena Rating 6.8 3,504 votes
Ocena TMDb 6.8 177 votes

Reżyser

Obsada

Albert Delpy isMonsieur B.
Monsieur B.
Coralie Russier isLa voisine hôtel
La voisine hôtel
Pierre Gommé isThe Child
The Child
Laurent Nicolas isThe Receptionist
The Receptionist
Caroline Piette isThe Banker
The Banker
Marie Bunel isThe Bar Slut
The Bar Slut
Udostępnij2

Podobne tytuły

1917 Film Online 2019
365 Dni Film Online 2020
Futro Z Misia Film Online 2019
Trolle 2 film online 2020
Naprzód Film Online 2020 Lektor PL
Zenek Film Online 2020
Proceder Film Online 2019
Tajemniczy ogród online
Co Przyniesie Jutro Online
Jojo Rabbit Online 2019
7 uczuć cały film
Kłamstewko film online 2019

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!