Źródło pliku 177 Wyświetleń

  • Głębia Strachu film online (lektor pl)
  • Głębia Strachu film online (napisy pl)
Głębia strachu online 2020

Głębia strachu online 2020

11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziłoUnited States95 Min.PG-13

Głębia strachu cały film 2020

Najnowszy film online bez limitu ze znaną aktorką Kristen Stewart. Tym razem mamy okazje zobaczyć ją w moim zdaniem jednym z najlepszych filmów akcji w tym roku. Cała historia filmu zaczyna się w momencie jak jedenaście kilometrów pod ziemią zaczyna się coś niespodziewanego. Od samego początku misji załoga kopalni wiedziała, że ich zadanie wcale nie będzie takie łatwe, a wiele czynników może je natychmiastowo przerwać. Muszą spędzić trzydzieści dni w specjalnie zbudowanej ciasnej platformie. Jest ona przystosowana do poruszania się w ciasnych korytarzach i wytrzymania niesamowitych naporów ciśnienia na jej poszycie. W Głębia strachu online 2020 zobaczymy jak nagłe trzęsienie ziemi rozpętuje piekło tak daleko od powierzchni. Dookoła słychać wyjące syreny, przez żelbetonową konstrukcję zaczyna przelewać się woda, a załoga już zdaje sobie sprawę w jakiej jest złej sytuacji. Tylko nielicznym udaje się ujść z życiem, jednak nie mają zbyt wielkich perspektyw na przetrwanie.

Głębia strachu film online

Głębia strachu film online pokazuje piekło na jakie narażeni są pozostali ocaleni. Mają bardzo mocno zniszczoną łódź ratunkową, oraz niewielkie możliwości wysłania prośby o pomoc. Niestety, ale ich przyszłość nie rysuje się zbyt kolorowo. I tutaj właśnie zaczyna się cała akcja filmu online. Ostatecznie decydują się na bardzo heroiczny wyczyn, który jest ciężki do zrealizowania. Postanawiają, że przejdą po dnie oceanu w kierunku ich opuszczonego pojazdu. Decydują się na to, ponieważ mają nadzieję, że tamtejszy sprzęt ratunkowy będzie sprawny i gotowy do użycia. Pozostaje jeszcze jedno pytanie, które zobaczymy w głębia strachu cały film. Czy będzie tam wystarczająca ilość kapsuł ratunkowych, żeby pomieścić wszystkich uczestników tej niebywałej tragedii? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi, jednak w obliczu tragedii nie mają innego wyjścia i muszą spróbować. Właśnie teraz głębia strachu cda zaczyna swój najlepszy moment w całym scenariuszu.

Głębia strachu lektor i napisy pl

Dodatkowo nasi bohaterowie zaczynają podejrzewać, że nie są pod wodą sami. Ciągle wydaje im się, że coś za nimi stale podąża i jest gotowe do ataku na nich. W tym momencie muszą przeciwstawić się swojemu losowi i zacząć myśleć jak wyjść z tej niebywale trudnej sytuacji. Głębia strachu online to świetny film akcji, jakie od dawna brakowało mi w kinematografii. Trochę przypomina mi filmy z serii Obcy, a jak wiemy, tamte produkcje coś w sobie miały niezwykłego.

Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Głębia strachu online 2020
Oryginalny tytuł Underwater
Ocena Rating 5.9 26,733 votes
Ocena TMDb 6.5 718 votes

Reżyser

Obsada

Kristen Stewart isNorah Price
Norah Price
Vincent Cassel isCaptain Lucien
Captain Lucien
Mamoudou Athie isRodrigo Nagenda
Rodrigo Nagenda
T. J. Miller isPaul Abel
Paul Abel
Jessica Henwick isEmily Haversham
Emily Haversham
Gunner Wright isLee Miller
Lee Miller
Fiona Rene isGodmother
Godmother
Amanda Troop isPoseidon Patty
Poseidon Patty
Udostępnij2

Podobne tytuły

Poznajmy się jeszcze raz online
Sergio Online (2020)
Małgosia i Jaś online 2020
Zdychaj Tatulku Cały Film
Małe kobietki Online 2019
Monos film online 2019
La Gomera film online
Kobiety Mafii 2 Online
Botoks film online
Niewidzialny Człowiek Film Online Lektor PL
Liberte film online (2019)
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!