Źródło pliku 355 Wyświetleń

  • Guns Akimbo Online (lektor pl)
  • Guns Akimbo Online (napisy pl)
Guns Akimbo Online

Guns Akimbo Online

United Kingdom, Germany, New Zealand95 Min.R

Gdzie obejrzeć cały film Guns Akimbo online 2019?

Główny bohater filmu Guns Akimbo online ma na imię Miles. Jest on niezbyt ciekawą postacią, ponieważ prowadzi nudne życie projektanta gier komputerowych. Nie oszukujmy się, ale nie jest to coś, czym mógłby się on pochwalić na imprezach. Dodatkowo, nigdy nie prowadził zbyt rozwiniętego życia towarzyskiego. Daniel Radcliffe, który wcielił się w jego postać nagle w jednej chwili zostaje wyrwany ze swojego spokojnego świata. Pewnego dnia zostaje siłą zaciągnięty do wzięcia udziału w strasznym show, który nazywa się “SKIZM”. Jest to bardzo śmiertelna rozgrywka, którą oglądana jest przez miliony. Cały film online za darmo zaczyna się od momentu w którym wylosował swojego pierwszego przeciwnika, największego ulubieńca widowni. Nasz główny bohater próbuje jednak przekonać go do tego, aby zaczęli współpracować, zamiast zabijać się nawzajem. Guns Akimbo cały film online to świetny film za darmo, który posiada niezwykle ciekawą fabułę.

Guns Akimbo cały film online cda za darmo

Guns Akimbo cda za darmo opowiada o bohaterze, który jak dotąd nie prowadził zbyt poważnego życia. Całe dnie spędzał przed komputerem, ponieważ zajmował się projektowaniem gier komputerowych. Nie oszukujmy się, ale tak właśnie mijały mu dni, tygodnie i miesiące. Guns Akimbo online za darmo pokazuje moment przełomu w jego charakterze. Zostaje bowiem siłą zmuszony do wzięcia udziału w morderczym show telewizyjnym. Nie do końca zdaje sobie z tego sprawę, ale przed telewizorami zasiada codziennie miliony amerykanów, aby to wszystko zobaczyć. Okazuje się również, że jego pierwszym przeciwnikiem jest największy celebryta całego przedsięwzięcia. Miles spróbuje jednak go przekonać, aby zaczęli walczyć nie ze sobą, a z producentami tego programu. Czy jednak uda mu się wygrać ze swoimi słabościami i wyjść z tej całej sytuacji z twarzą? Wszystkiego dowiemy się w tym filmie online bez limitu.

Film Guns Akimbo z lektorem i napisami pl bez limitu

Cały film cda dostępny bez limitu w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, zarówno z lektorem jak i napisami pl. Dodatkowo zachęcam do sprawdzenia innych premier dostępnych na naszej stronie głównej. Wszelkie prośby o dodatkowe wrzutki proszę kierować za pomocą swojego panelu użytkownika.

Guns Akimbo Online
Guns Akimbo Online
Guns Akimbo Online
Oryginalny tytuł Guns Akimbo
Ocena Rating 6.3 18,768 votes
Ocena TMDb 6.4 496 votes
Udostępnij3

Podobne tytuły

Parasite online
Botoks film online
Dżentelmeni film online 2020
Kłamstewko film online 2019
Sybilla film online 2019
Sokół z masłem orzechowym online
Survive the Night film online
Naprzód Film Online 2020 Lektor PL
Więcej niż myślisz online
Całe szczęście online 2019
Pewnego razu w Hollywood Online
La Gomera film online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!