Źródło pliku 493 Wyświetleń

  • Jak poślubić milionera online 2019
Jak poślubić milionera online

Jak poślubić milionera online

Nov. 29, 2019Poland

Film jak poślubić milionera

Na pewno każdy z nas kojarzy takie filmy na które przypadkowo trafiamy podczas niedzielnego poranku. Charakteryzuje je głównie to, że nawet jeśli włączymy je w połowie, albo po koniec to nic nie stracimy. Nieskomplikowana fabuła, całość nakręcona od niechcenia. A mimo wszystko czas leci przyjemnie, nie męczymy się oglądając. Jak poślubić milionera online właśnie należy do takich produkcji. Włączamy minutowy trailer i w głowie od razu rysuje nam się cały scenariusz. Wiemy kto z kim, odkryliśmy już każdą intrygę. Po prostu nic nas nie może zaskoczyć. Pomimo tego niedzielny obiad mija nam całkiem przyjemnie. Lekkie kino, po którym nie zapamiętam kompletnie żadnej sceny, ani jednego dialogu. Główną rolę odgrywa Małgorzata Socha, jako Alicja. Widzowie na pewno będę zaskoczeni, gdy na ich ekranach nagle wyskoczy Justyna Steczkowska. Udowadniając, że piosenkarka powinna pozostać piosenkarką. Dokładnie tak jak zrobiła to Doda w Pitbull ostatni pies online.

Jak poślubić milionera cały film

Julia Wieniawa z kolei pokaże nam kawał porządnej gry aktorskiej, talentu której nie można odmówić. I taka właśnie obsada przywita nas w filmie jak poślubić milionera online. Czy tak mało znane twarze, znane głównie z seriali podołają filmowi pełnometrażowemu? Fabuła nie jest skomplikowana, bo nie miała taka być. Świetnie zagrana przez Sochę kobieta po rozwodzie to mama, która sama wychowuje dziewięcioletniego syna. Niestety, nie może już liczyć na pomoc swojego byłego męża, dlatego musi sobie radzić całkowicie sama. Jeśli chce wiązać koniec z końcem musi pracować na dwa etaty. Wieczorami pracuje w barze jako kelnerka. Z kolei w dzień złapała się pracy w hotelu jako sprzątaczka. Niestety, nawet dwie prace nie są w stanie zapewnić jej regularnego spłacania rachunków. W jej mieszkaniu regularnie więc wyłączają prąd.

Jak poślubić milionera online

Na początku film jak poślubić milionera nie przypomina z wyglądu typowej komedii romantycznej. Polskie filmy przyzwyczaiły nas do pięknych wystrojów wnętrz w apartamentach z meblami z Ikea. Tutaj za to widzimy coś całkiem innego. Przede wszystkim naszym oczom ukazuje się zwyczajna kamienica. Taka jakich wiele na zwykłych osiedlach. Muzyka ulatuje z pół otwartego okna, na ławce różnego rodzaju podejrzane typy. Coś całkiem innego niż zwykle. Tego w polskich filmach raczej się unika, tutaj pokazuje otwarcie. Alicja robi naprawdę wszystko, żeby jakoś utrzymać pewny poziom swojego życia. Czasami jednak brakuje jej do pomocy jeszcze jednej pary rąk. W biegu piecze babeczki i pakuje je do tornistra swojego synka. Bez makijażu, zmachana biegnie, aby zdążył na obóz. Niestety, jej nie do końca sprawny samochód staje na środku drogi. Jednak nie narzeka i bohaterka jak poślubić milionera online kocha swoje życie i swojego syna.

Prawdziwa komedia musi się jednak w końcu zacząć, żeby dodać trochę kolorytu w życie bohaterki odgrywanej przez Sochę. Przecież w końcu coś musi zacząć się udawać, prawie jak w Jestem M Misfit online. Alicja sprząta w hotelu, gdzie w tym samym czasie Sonia prowadzi spotkanie ze swoimi fanami. Właśnie jeździ po kraju ze swoją najnowszą książką o rozwoju osobistym. Autorka książki widząc główną bohaterkę od razu wpasowała ją w ramy Kopciuszka. Założyła się ze swoim znajomym o to, że przemieni ją w cudowną księżniczkę i daje zaproszenie na swoje warsztaty. Jak poślubić milionera cały film właśnie przechodzi do swojego głównego celu, niesamowitej komedii.

Jak poślubić milionera online
Oryginalny tytuł Jak poślubić milionera
Ocena Rating 4.5 70 votes
Ocena TMDb 7.5 3 votes
Udostępnij3

Podobne tytuły

Pokochaj, poślub, powtórz online
Babyteeth online 2020
Planeta Singli 3 online
Botoks film online
Zimna wojna film online 2018
My Spy Online (2020)
Zdychaj Tatulku Cały Film
Doktor Dolittle Online 2020
Pitbull ostatni pies online
7 uczuć cały film
Planeta Singli 2 Online
Całe szczęście online 2019

(1) Komentarz

  • marta 4 kwietnia 2020 Odpowiedz

    super komedia

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!