Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 253 Wyświetleń

  • Kłamstewko film online 2019 (lektor pl)
  • Kłamstewko film online 2019 (napisy pl)
Kłamstewko film online 2019

Kłamstewko film online 2019

United States100 Min.PG

Kłamstewko cały film 2019

Nie trudno się nie zgodzić, że jedno z najlepszych połączeń gatunków filmowych to komedia i dramat. Dzieje się tak, ponieważ co prawda w życiu dzieją się ciężkie sytuacje, jednak zawsze można znaleźć w nich odrobinę humoru. Taki właśnie jest film online Kłamstewko cda. Jest to komedio dramat, który opowiada o różnicach między kulturami Stanów Zjednoczonych i Chin. Jeśli kiedykolwiek interesowaliśmy się kulturą chińczyków to na pewno zdążyliśmy zauważyć, że różnią się od nas nie tylko kolorem skóry. Wiele ich zachowań wydaje się dla nas niezrozumiałe, a w ich kulturze jest to zupełnie normalne. Kłamstewko film online to wspaniała opowieść o różnicach między nami, które powinniśmy starać się chociaż trochę zrozumieć. Nie zawsze jest to jednak łatwa sztuka, przez co możemy się spotkać z wieloma śmiesznymi sytuacjami. Myślę, że będzie to dla nas świetny seans z którego wyciągniemy coś więcej niż tylko rozrywkę.

Kłamstewko film online

Kłamstewko online to opowieść o Billi(Nora Lum), która mieszka z rodzicami w Ameryce, a konkretniej w Nowym Jorku. Kilka dni temu dowiedziała się, że jej babcia, która jest Chinką zachorowała i jest stan niestety jest poważny. Azjaci wierzą, że tym co może ją zabić nie do końca jest rak, a strach, który jest jego następstwem. Cała rodzina postanawia zatem ją odwiedzić, ale tak, żeby nie wyglądało to na pożegnanie. Wymyślają zatem pretekst o weselu jej kuzyna i zjeżdżają do Chin. Nic nie stoi na przeszkodzie, pomimo tego, że znają się oni zaledwie kilka miesięcy. Billie, która jest już pełnoprawną amerykanką nie może pogodzić się z tym jak w Chinach tłumi się wszelkie emocje. Rozbita pomiędzy dwoma nacjami nie może za bardzo zdecydować po jakiej stronie mury zostawić swoje uczucia. Kłamstewko cały film to świetna opowieść o wielu aspektach naszego życia. O przemijaniu, konflikcie pokoleń, oraz różnic w wychowaniu.

Kłamstewko napisy pl i lektor gdzie obejrzeć?

Wydaje mi się, że scenarzysta, który jest równocześnie reżyserem całej tej historii chciał nam przekazać zdecydowanie więcej, niż zwykłą komedię. Myślę, że każdy z nas po seansie jeszcze długo będzie rozmyślał i rozkładał na czynniki pierwsze to co właśnie zobaczył. Takie filmy online zawsze zostają w naszej pamięci jeszcze na długo po końcowych napisach.

Kłamstewko film online 2019
Kłamstewko film online 2019
Kłamstewko film online 2019
Kłamstewko film online 2019
Kłamstewko film online 2019
Kłamstewko film online 2019
Oryginalny tytuł The Farewell
Ocena Rating 7.6 36,198 votes
Ocena TMDb 7.7 508 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij0

Podobne tytuły

Całe szczęście online 2019
Pokochaj, poślub, powtórz online
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Tajemniczy ogród online
Kler Film Online 2018
Proxima film online 2019
Judy film online 2019
Poznajmy się jeszcze raz online
Na bank się uda online
Wierzę w Ciebie Film Online
365 Dni Film Online 2020
Zdychaj Tatulku Cały Film

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!