Źródło pliku 178 Wyświetleń

  • Misz masz, czyli Kogel Mogel 3 Online
Kogel Mogel 3 online

Kogel Mogel 3 online

Jan. 25, 2019Poland100 Min.

Kogel Mogel 3 online

Misz masz czyli Kogel Mogel 3 online to trzecia część filmu, który odniósł już w Polsce niebywały sukces sprzedażowy. Wszyscy wiemy, jak to zwykle bywa z kolejnymi odsłonami udanej projekcji. W momencie w którym producenci jakiegoś tytułu zobaczą, że stał się hitem, nie mogą przejść obojętnie obok pomysłu nakręcenia sequela. W tym jednak wypadku wszystko poszło zgodnie z planem i druga odsłona dorównała jedynce. Kto by się jednak spodziewał, że powstanie kolejna odsłona? A misz masz czyli kogel mogel 3 cały film po raz trzeci trafia celnie w polskiego widza. Cała produkcja posiada wszystko to co posiadać powinna. Ani przez chwilę nie odczujemy, że scenariusz był pisany na kolanie, lub na siłę. Kolejne sceny filmu wchodzą nam bardzo przyjemnie, a czas spędzony przed telewizorem z pewnością zaliczymy na plus. Kogel Mogel 3 online to film idealny pod każdym względem. A niektóre sceny wprost przyprawiają nas o płacz ze śmiechu.

misz masz czyli kogel mogel 3 cda

W filmie będziemy mieli przyjemność oglądać bardzo dobrych polskich aktorów. Między innymi Maciej Zakościelny widać, że czuje się w takich filmach jak ryba w wodzie. Dawno nie było hitu z jego udziałem, aż tu nagle w końcu wrócił do łask. Bardzo przyjemni ogląda się taki powrót do formy aktora. Misz masz czyli kogel mogel 3 cda to idealne odświeżenie filmu, który tak dobrze trafiał niegdyś do odbiorców. Widać również, że autorom zależało na tym, aby trafić nie tylko do starszej widowni, ale również do młodzieży. Dzięki takiemu zabiegowi stworzyli dzieło uniwersalne, które można oglądnąć z całą rodziną. Marcin Zawada, czyli główny bohater filmu odziedziczył po swoim ojcu smykałkę do zarabiania pieniędzy. Wracając z Holandii, gdzie wyjechał na studia może nie przywiózł dyplomu, ale za to nie wrócił z pustymi rękami.

Miszmasz czyli kogel mogel 3 cały film

W głowie miał już ułożony plan na własny biznes, a w bagażniku sadzonki. I jak niektórzy z Was już się pewnie domyślili, nie chodzi o tulipany. Młody chłopak postanowił, że wypełni niszę, jaką zauważył na rynku w swoim mieście. Postanowił, że zajmie się uprawą pod przykrywką prowadzenia dyskoteki. Kiedy do jego zapasów dobierają się mieszkańcy wsi zaczyna się istne szaleństwo. Film Kogel Mogel online to świetna polska komedia. Polecam dosłownie każdemu, zarówno starszej jak i młodszej widowni. Dodatkowo, jeśli mamy ochotę na dobry kryminał, okraszony wspaniałymi widokami mamy szansę zapoznać się z filmem Ciemno, prawie noc. Cały film online dostępny w najwyższej jakości tylko na naszej stronie.

 

Kogel Mogel 3 online
Kogel Mogel 3 online
Kogel Mogel 3 online
Kogel Mogel 3 online
Kogel Mogel 3 online
Kogel Mogel 3 online
Kogel Mogel 3 online
Oryginalny tytuł Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Ocena Rating 3.7 309 votes
Ocena TMDb 5.4 19 votes

Reżyser

Obsada

Grażyna Błęcka-Kolska isKatarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Ewa Kasprzyk isBarbara Wolańska
Barbara Wolańska
Zdzisław Wardejn isProfesor Marian Wolański
Profesor Marian Wolański
Aleksandra Hamkało isAgnieszka Wolańska
Agnieszka Wolańska
Nikodem Rozbicki isMarcin Zawada
Marcin Zawada
Maciej Zakościelny isPiotr Wolański
Piotr Wolański
Katarzyna Skrzynecka isMarlena Wolańska
Marlena Wolańska
Udostępnij3

Podobne tytuły

Dżentelmeni film online 2020
Sokół z masłem orzechowym online
Pół Wieku Poezji Później Film Online 2019
Trolle 2 film online 2020
Pitbull ostatni pies online
Piłsudski online 2019
Zimna wojna film online 2018
Scooby-Doo film online 2020
Mowa ptaków online 2019
1800 gramów online
Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn Online 2020
Deerskin online 2019

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!