Źródło pliku 187 Wyświetleń

  • Legiony film online 2019
Legiony online 2019

Legiony online 2019

Warto kochać. Warto marzyć. Warto walczyć.Oct. 12, 2019Poland136 Min.

Legiony film online 2019

W ubiegłych latach powstały przynajmniej trzy naprawdę dobre filmy o takiej tematyce. Między innymi Michał Rosa, który spłodził Piłsudski online i Jan Komasa z Miasto 44 z kilku lat wstecz. Tutaj również mamy do czynienia z wojną o wolną Polskę. Na uwagę zasługuje jednak fakt jak niesamowicie w tej produkcji producent dobrał aktorów. Po prostu mistrzostwo świata. Kto by pomyślał, że Sebastian Fabijański tak dobrze dopasuje się ze swoim charakterem w taki scenariusz. Jak sam aktor często o sobie mawia, jest chłopakiem z zasadami. A w takim filmie właśnie zasady, męstwo i przyjaźń. Legiony online to film, który pomimo wielu nominacji nie przyniósł do domu żadnej statuetki. Nie oznacza to jednak, że jest to słaba produkcja. Wręcz przeciwnie, jest ona bardzo niedoceniona, a naprawdę wywołuje powiew świeżości wśród nowych polskich filmów. Warto poświęcić jeden wieczór na zapoznanie się z tak świetnie napisanym scenariuszem.

Legiony film online

Z takimi aktorami jakich serwuje nam film Legiony nie sposób nie odnieść sukcesu. Ich charakteryzacje, a nawet same twarze są wprost wyjęte z tamtych czasów. Myślę, że jakby odpowiednio postarzyć kliszę tej produkcji i puścić ją na lekcji historii w szkole to nikt nie pomyślałby, że to film z 2019 roku. I dlatego legiony 2019 online to tak dobre dzieło. W filmie pojawia się również Mirosław Baka. Sami przyznajcie, że z jego aparycją to idealny kandydat na odegranie roli Sebastiana Kaszubskiego. Zarówno on jak i Fabijański dodali tak niezwykłego klimatu, że nie sposób wyobrazić sobie innych aktorów w tym utworze. Legiony film online pomimo tego, że bazuje na prostych emocjach jakie można wywołać wojną i tak potrafi zaskoczyć zwrotami akcji, których się nie spodziewaliśmy. Dlatego jest to tak dobry i godny polecenia film.

Legiony cały film online

Film cechują naprawdę świetnie nakręcone sceny balistyczne. Ukazują one bardzo dokładnie jak kiedyś wyglądały bitwy. Wszystko jest nakręcone w taki sposób, że mamy ochotę wprost wejść do swojego telewizora i pomóc polakom w walce z wrogiem. Chwycić szable w dłoń i czekać na dalsze rozkazy. Z drugiej jednak strony utwór Legiony cały film potrafi być zbyt rozciągnięty, przez co niestety, ale czasami czekamy na następną akcję. Mimo wszystko trzeba przyznać, że film Gajewskiego wywołuje pozytywne emocje. I jeszcze długo po zakończeniu seansu będziemy się nim napawać.

Polecam również zapoznać się z innymi filmami jakie dziś zagościły na stronie patrzonline.pl. Dzisiaj na polecenie zasługuje polska komedia romantyczna Planeta Singli 3. Trylogia wszystkim nam dobrze znanej historii o perypetiach Tomasza i Ani. Tym razem ich związek będzie poddany największej próbie, czyli spotkaniu z rodziną Tomka. Jak skończy się ta perypetia dowiecie się oglądając film online na naszej stronie.

Legiony online 2019
Legiony online 2019
Legiony online 2019
Oryginalny tytuł Legiony
Ocena Rating 5.3 220 votes
Ocena TMDb 6.2 7 votes

Reżyser

Obsada

Sebastian Fabijański isJózek 'Wieża'
Józek 'Wieża'
Bartosz Gelner isTadeusz Zbarski
Tadeusz Zbarski
Wiktoria Wolańska isAleksandra Tubilewicz
Aleksandra Tubilewicz
Mirosław Baka isStanisław 'Król' Kaszubski
Stanisław 'Król' Kaszubski
Jan Frycz isJózef Piłsudski
Józef Piłsudski
Borys Szyc isRotmistrz Zbigniew Dunin Wąsowicz
Rotmistrz Zbigniew Dunin Wąsowicz
Antoni Pawlicki isPorucznik Jerzy 'Topór' Kisielnicki
Porucznik Jerzy 'Topór' Kisielnicki
Modest Ruciński isTadeusz Kasprzycki
Tadeusz Kasprzycki
Maciej Marczewski isKazimierz Sosnkowski
Kazimierz Sosnkowski
Stanisław Cywka isKamil Tubilewicz
Kamil Tubilewicz
Udostępnij3

Podobne tytuły

W lesie dziś nie zaśnie nikt film online 2020
Pół Wieku Poezji Później Film Online 2019
Nieznajomi online 2019
Kler Film Online 2018
After Film Online
Pitbull ostatni pies online
30 gramów online (2019)
7 uczuć cały film
Matthias i Maxime online 2019
Wierzę w Ciebie Film Online
Judy film online 2019
Planeta Singli 2 Online

(1) Komentarz

  • . 4 kwietnia 2020 Odpowiedz

    jak już pisałem, bardzo podobny do filmu Piłsudski

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!