Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 256 Wyświetleń

  • Matthias i Maxime film online (lektor pl)
  • Matthias i Maxime film online (napisy pl)
Matthias i Maxime online 2019

Matthias i Maxime online 2019

Canada119 Min.

Matthias i Maxime film online 2019

Jest to film online, który porusza jeden z najcięższych tematów tabu w kinematografii. Wspaniały dramat, który fanom gatunku na pewno sprawi wiele radości w trakcie tego prawie dwugodzinnego seansu. Maxime właśnie pakuje swoją walizkę i postanawia lecieć na ponad dwa lata do Australii. Nie ucieka od Kanady, jednak chce pozostawić za sobą niespełnioną miłość, oraz odpocząć od matki, którą się opiekuje. Ciągłe kłótnie sprawiają, że główny bohater filmy Matthias i Maxime online postanawia podjąć taką decyzję. Ostatnie kilka dni spędza w gronie swoich dawnych znajomych. Imprezują, piją piwo, palą papierosy i wciąż beztrosko się śmieją. Dla naszego bohatera taka zgrana ekipa sprawia, że czuje jakby był wśród rodziny. Nie można sobie wymarzyć lepszej ekip znajomych od nich. Jednak jego najbliższym przyjacielem jest tytułowy Matthias w którego rolę wcielił się znany aktor Gabriel D’Almeida Freitas. Początkujący adwokat, który stale próbuje zrobić karierę w życiu.

Matthias i Maxime film online

Matthias i Maxime cda opowiada jednak o pewnej nieprzewidywalnej sytuacji, która miała miejsce podczas jednego ze spotkań ekipy. Kiedy to postanawiają nakręcić studencki cały film online dochodzi do pewnego dziwnego pomysłu. Jak wiadomo, gdy w grę wchodzi alkohol potrafią zadziać się naprawdę dantejskie wydarzenia. Tym razem reżyserzy całego spektaklu wpadli na pomysł aby Matthias i Maxime pocałowali się nawzajem. Nikt się jednak nie spodziewał, że ten zaaranżowany pocałunek doprowadzi do rozwoju nieoczekiwanego podążania. W ich życie znowu wkroczą skrywane od wielu lat uczucia, które Matthias i Maxime cały film skrywali od początku dzieciństwa. Wydawać się mogło, że są już dorosłymi ludźmi, posiadają plan na swoją karierę, a wszystko legło w gruzach w ciągu jednej nocy. Pozostaje jednak pytanie, jak główni bohaterowie poradzą sobie z tą sytuacją? Czy uda im się skonfrontować swoje uczucia i wyjawić je na światło dzienne? Nie jest to przecież wcale taka łatwa sprawa.

Matthias i Maxime lektor i napisy pl

Tytułowi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z naprawdę ciężkim wyzwaniem w ich życiu. Będą musieli zastanowić się, czy wyjawić na światło dzienne swoje uczucia, czy też nie. Tak naprawdę to przecież nie wiadomo co czuje druga osoba i czy na pewno odwzajemnia te pożądanie. Okazuje się, że miłość nie zawsze jest taka prosta i przyjemna, tym bardziej jeśli chodzi o dwoje przyjaciół. Sekret ukrywany przez całe dzieciństwo aż do dorosłego życia mógł już wywołać duże piętno w ich sposobie myślenia. Wszystko teraz zależy od ich kolejnego ruchu i tego kto pierwszy odważy się powiedzieć o tym głośno. Film Matthias i Maxime online uważam za doskonały dramat, który w ogóle nie serwuje nam banałów. Scenariusz porusza naprawdę ciężki temat, który dla wielu z nas na pewno nie jest taki oczywisty. Cały film cda powoli wdraża nas w całą sytuację i tak budowane napięcie sprawia, że czujemy więź z głównymi bohaterami.

Już od samego początku spróbujmy wcielić się w rolę Matthias i Maxime cały film, aby odpowiedzieć sobie co my zrobilibyśmy w ich sytuacji. Spróbujmy ugryźć ich dylematy, jakby były one naszymi. Film daje naprawdę wiele do myślenia, a przy odpowiednim nastawieniu będziemy mieli zapewnioną rozrywkę na całe dwie godziny. Wydaje mi się, że jest to film po polsku, który wywarł na mnie naprawdę duże wrażenie i brakowało mi takiego seansu od bardzo dawna. W moim rankingu, który nazwałem “najlepsze filmy 2020” jest niewiele, aczkolwiek powyżej filmu Dżentelmeni. Musimy jednak pamiętać, że są to tak naprawdę dwa różne filmy online cda, jednak poziomem niewiele od siebie odstają. Matthias i Maxime film online to jakby nie patrzeć film z gatunku dramatów, a ten drugi jest kryminałem. Oba jednak zasługują na brawa, szczególnie, że są produkcjami niedocenionymi przez krytyków. Dobitnie to jednak pokazuje, że myślą oni zupełnie innymi kategoriami niż zwykły szary widz.

Matthias i Maxime online 2019
Matthias i Maxime online 2019
Matthias i Maxime online 2019
Oryginalny tytuł Matthias & Maxime
Ocena Rating 6.8 2,413 votes
Ocena TMDb 7.8 116 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

1917 Film Online 2019
Sokół z masłem orzechowym online
Dreamkatcher film online 2020
Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn Online 2020
7 uczuć cały film
Zew krwi film online 2020
Bloodshot film online (2020)
The Rhythm Section Online
Sybilla film online 2019
La Gomera film online
Demony Prerii film online 2018
Botoks film online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!