Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 367 Wyświetleń

  • Mortal Kombat film online 2020 (lektor pl)
  • Mortal Kombat film online 2020 (napisy pl)
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online

Mortal Kombat Scorpions Revenge Online

United States80 Min.R

Gdzie oglądać cały film Mortal Kombat Scorpions Revenge Online ?

Trudno nie zgodzić się z faktem, że seria Mortal Kombat potrafiła zrobić dobrą adaptację filmową. Oczywiście, każdy z nas pamięta bardzo dobry debiut, jednak chwilę później kolejny upadek. Widzieliśmy już bardzo zły film animowany, oraz rewelacyjny serial na Youtube. Co zatem dostaniemy tym razem? Teraz mamy do czynienia z animację spod ręki Warner Bros. I tym razem zrobili coś, co jest naprawdę rewelacyjne. Mortal Kombat Scorpions Revenge Online to naprawdę dobry cały film bez limitu. W tej części rozpoczynamy swoją przygodę od dobrze nam już znanego Skorpiona i jego zemsty. Jest to doskonałe wprowadzenie, by zaraz przenieść nas do przedstawienia dziesiątego turnieju Mortal Kombat. To właśnie na nim ziemscy wojownicy mają już ostateczną szansę na to by odeprzeć atak sił zaświatów.

Mortal Kombat online 2020

Mortal Kombat Scorpions Revenge cały film pokazuje nam bohatera Hanzo Hasashi. Wiedzie on całkiem spokojne, choć niezbyt powszechne życie. Niestety, rodzina bohatera, który nosi żółty strój została wymordowana przez Sub-Zero. Pomiędzy swoimi ostatnimi słowami przysięga, że dokona zemsty na oprawcy. Właśnie tak powstała bardzo dobrze znana nam postać Skorpiona z Mortal Kombat online 2020. Na pochwałę zasługuje to, że cały film online za darmo posiada bardzo dobre wyczucie klimatu i bardzo dobre nawiązanie do pierwszych części. Dobrze rozpisani bohaterowie, ciekawa fabuła, oraz wspaniałe nawiązania do klasyki. Ponieważ dawno nie było nam dane oglądać nic ciekawego z tej serii, to dziś na pewno spodoba nam się ta część. Cały film online nie przynudza, nie ma rozciągniętej fabuły, a na dodatek obfituje w świetne sceny walki. Jak na dobrą animację przystało, jest na co popatrzeć.

Czy ten film online jest już dostępny za darmo?

Mortal Kombat Scorpions Revenge online jest już dostępny bez limitu zarówno z lektorem jak i napisami pl. Jeśli jesteś fanem całej serii produktów o Mortal Kombat powinieneś wybrać tę drugą opcję, aby nie stracić wielu charakterystycznych dźwięków znanych nam z dzieciństwa. Myślę, że właśnie odpowiednia muzyka sprawia, że jest to tak dobra animacja. To samo dotyczyło się filmu co przyniesie jutro. Musimy przyznać, że lektor zabiłby wiele z tej produkcji. Widzę też, że pomimo tego, że Mortal Kombat film online 2020 jest już dostępny jakiś czas w super jakości to można zauważyć, że nie ma jeszcze dostępnej jego recenzji na Filmweb. Może nas to trochę dziwić, skąd taka opieszałość w ruchach największej wyszukiwarki filmów online w internecie.

Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Oryginalny tytuł Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge
Ocena Rating 7.5 3,626 votes
Ocena TMDb 8.5 174 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Pinokio online 2019
1917 Film Online 2019
Bloodshot film online (2020)
Pitbull Nowe Porządki Online
Botoks film online
Bad Boy Film Online
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I Lektor Pl
Trolle 2 film online 2020
Dżentelmeni film online 2020
The Rhythm Section Online
Underdog Cały Film
Małgosia i Jaś online 2020

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!