Źródło pliku 151 Wyświetleń

  • Na bank się uda film online 2019
Na bank się uda online

Na bank się uda online

Aug. 15, 2019Poland105 Min.

Na bank się uda cały film

Polski film ma to do siebie, że czasami chcąc powtórzyć sukces produkcji sprzed lat sięga po jej remake. Ma to oczywiście swoje uzasadnienie, ponieważ jeśli udało się coś raz to ma całkowite prawo zrobić to raz jeszcze. Okazuje się jednak, że odtwarzanie starych filmów niesie za sobą pewne oczekiwania. Nie zawsze udaje się je spełnić. Ciężko przekonać do swojego utworu widza, który od początku oglądania ma w głowie jakieś oczekiwania. Będzie się doszukiwał i porównywał. Czasami więc lepiej w ogóle się za takie odświeżanie nie zabierać, jeśli nie mamy konkretnego pomysłu. Nie zważając na to, reżyser Szymon Jakubowski postanowił nakręcić film na bank się uda online. Jest to jego najnowsze dzieło z gatunku komedii kryminalnej. Wprawieni kinomaniacy na pewno już mają z tyłu głowy tytuł filmu, który można przypisać do tego gatunku.

Na bank się uda cały film

Na bank się uda film wydaje się być trochę ukłonem do aktorów, którzy już raczej nie mieli szans zagrać w pełnometrażowej produkcji. A już na pewno kilkoro z nich. Czy to był celowy zabieg producenta? Nie wiem, choć się domyślam. Adam Ferency to oczywiście świetny aktor, ale dużo bliżej mu do seriali, niż do filmów. Film na bank się uda miał swoją premierę w sierpniu 2019 roku. I nie wiem jak inni, ale ja osobiście o nim w tym okresie nie słyszałem. Może to wina słabego marketingu, a może moja niechęć do polskich produkcji tego typu. Jednak, gdy niecałą godzinę temu skończyłem oglądać tę produkcję muszę z przykrością stwierdzić, że mi się podobała. Nie jest to jednak film powalający na kolana niczym Parasite. A na nieszczęście mojej obiektywnej opinii oglądałem je jeden po drugim. Mimo wszystko uważam, że można go oglądnąć bez wygórowanej nudy.

Na bank się uda film

Trójka podstarzałych przyjaciół porywa się na napad stulecia. Ich celem staje się bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni i przyodziani w maski na twarzach dokonują włamania do podziemnego sejfu. W momencie w którym do placówki wkracza policja okazuje się, że nic nie zginęło. Ale, czy mają rację? W filmie na bank się uda online poznamy dziwną znajomość trzech starszych panów, hakera i informatyka policyjnego. Nie mogło również zabraknąć młodej, pięknej damy. Jaki będzie finał tej historii? O tym przekonamy się sami.

Na bank się uda online
Na bank się uda online
Na bank się uda online
Na bank się uda online
Na bank się uda online
Na bank się uda online
Oryginalny tytuł Na bank się uda
Ocena Rating 4.4 184 votes
Ocena TMDb 6.1 8 votes

Reżyser

Obsada

Maciej Stuhr isProkurator Słota
Prokurator Słota
Józef Pawłowski isPatryk Gajda
Patryk Gajda
Marian Opania isDziadek Patryka
Dziadek Patryka
Bronisław Cieślak isMinister rolnictwa Kowalik
Minister rolnictwa Kowalik
Udostępnij3

Podobne tytuły

Tam gdzieś musi być niebo online 2019
Planeta Singli 2 Online
La Gomera film online
W lesie dziś nie zaśnie nikt film online 2020
Parasite online
Sokół z masłem orzechowym online
Babyteeth online 2020
Pokochaj, poślub, powtórz online
Całe szczęście online 2019
Boże Ciało film online
Bad Boys for Life Online 2020
365 Dni Film Online 2020

(1) Komentarz

  • CamilloCan 4 kwietnia 2020 Odpowiedz

    nie polecam, strasznie nudny

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!