Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 122 Wyświetleń

  • Nasze miejsce na Ziemi Online (lektor pl)
  • Nasze miejsce na Ziemi Online (napisy pl)
Nasze miejsce na Ziemi Online

Nasze miejsce na Ziemi Online

Wszyscy jesteśmy dziećmi matki naturyUnited States91 Min.PG

Nasze miejsce na Ziemi Film Online

Tym razem mamy do czynienia ze świetnym filmem dokumentalnym. Czyli, jak dla mnie najlepszym gatunkiem filmowym jaki można sobie wybrać dla połączenia rozrywki i nauki. Świetny reżyser Chester i jego wspaniała żona muszą niestety wyprowadzić się ze swojego małego mieszkania w samym centrum Los Angeles. Wszystko to spowodowane jest ich psem, który wciąż głośno szczeka, czym doprowadza sąsiadów do szału. Małżeństwo jednak nie załamuje się tym faktem i traktują to jako jedną z okazji do realizacji swojego marzenia. Chodzi oczywiście o tytułowe Nasze miejsce na ziemi online. Chcą stworzyć naturalną farmę, która będzie w stu procentach zgodna z prawami matki natury. Postanowili, że kupią ponad osiemdziesiąt hektarów pośrodku gorącej Kalifornii. Z pomocą do zrealizowania projektu przyszli im znajomi z całego świata, dzięki czemu mogli w pełni wykonać swoje założenia. A powiedzmy sobie szczerze, był to dość szaleńczy pomysł.

Nasze miejsce na ziemi cały film

Nasze miejsce na ziemi film online to z założenia był wprost szaleńczy pomysł. Ponad dziesięć tysięcy drzew, dwustu rodzajów upraw, oraz dziesiątki różnych zwierząt, które żyją ze sobą w zgodzie. Wszystko to w zasadzie ma działać bez udziału technologii i szkodliwych oprysków. Przez cały film autorzy starają się żyć jak najbardziej w zgodzie z naturą. Każdy następny dzień to dla małżeństwa nowa nauka. Co prawda przeżywają wzloty i upadki, jednak wyciągają z nich lekcje na kolejne tygodnie. W ogóle się nie poddają, a cały projekt sprawia, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Tak właśnie działa życie w zgodzie z naturą, która nas otacza. O takim życiu przecież marzyli od zawsze, a dziś mają ku temu okazję. Życie w takim miejscu z wieloma zwierzętami i przepiękną przyrodą sprawiają, że przyciągają do siebie ludzi podobnych do nich. Dzięki temu tworzą niesamowitą społeczność ludzi, którzy z natury chcą pomagać.

Nasze miejsce na ziemi lektor i napisy pl

To półtora godzinny seans, który naprawdę spodoba się każdemu, kto ceni sobie przyrodę, spokój i radość. Jeśli cechujesz się tymi wartościami w życiu na pewno nie odczujesz nudy podczas oglądania. Nasze miejsce na ziemi cda sprawia, że po filmie jesteśmy odprężeni i wyciszeni. A domyślam się, że w dzisiejszych czasach brakuje nam takich momentów.

Nasze miejsce na Ziemi Online
Nasze miejsce na Ziemi Online
Nasze miejsce na Ziemi Online
Nasze miejsce na Ziemi Online
Nasze miejsce na Ziemi Online
Oryginalny tytuł The Biggest Little Farm
Ocena Rating 8 3,649 votes
Ocena TMDb 7.8 38 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Dżentelmeni film online 2020
Demony Prerii film online 2018
Emma film online 2020
My Spy Online (2020)
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Matthias i Maxime online 2019
30 gramów online (2019)
Sergio Online (2020)
The Rhythm Section Online
La Gomera film online
Sekretna miłość online (2020)
Guns Akimbo Online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!