Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 408 Wyświetleń

  • Nieznajomi Film Online 2019
Nieznajomi online 2019

Nieznajomi online 2019

Sep. 16, 2019Poland103 Min.

Nieznajomi online 2019

Każdy z nas zna ten temat od podszewki. W dobie powszechnego dostępu do telefonów komórkowych, które mogą zastąpić laptopa dobrej klasy, praktycznie nie oddalamy od niego wzroku. Dlatego też coraz mniej chętnie spotykamy się w gronie znajomych. Są jednak na to rozwiązania do których powrócimy wraz ze scenariuszem filmu nieznajomi online. Bohaterzy tej produkcji z całą pewnością znaleźli sposób jak ten męczący problem społeczeństwa rozwiązać. Ponieważ jest to polska komedia w stylu Marka Koterskiego na pewno przypadnie nam do gustu jeśli podobał nam się film 7 uczuć. Inteligentne kino, które z humorem trafi tylko w tych, którzy potrafią patrzeć w życiu trochę głębiej. Nieznajomi cały film to produkcja z 2019 roku, jednak do dziś nie traci na swojej popularności. Jestem w stanie z przekonaniem stwierdzić, że jeszcze długo ludzie będą zadawali sobie pytania gdzie obejrzeć film nieznajomi?

nieznajomi 2019 online

Nieznajomi online to film, którego reżyserem jest Tadeusz Śliwa. Jeśli zastanawiamy się, czy kiedykolwiek widzieliśmy wcześniej jakąś jego produkcję to na pewno słyszeliśmy o ucho prezesa. I samo to powinno dać nam do myślenia z jakim typem humoru będziemy mieli do czynienia. Na uwagę również zasługuje fakt bardzo trafnie dobranej obsady. Wszyscy przecież wiemy jak dobrym aktorem jest Tomasz Kot, Łukasz Simlat i aktorka Maja Ostaszewska. Nieznajomi online 2019 to produkcja, która odbywa się praktycznie w jednym miejscu. Niewyobrażalne zatem jest to, że ten utwór w ogóle nie przynudza. Tę samą cechę mają produkcje Quentina Tarantino. Scenariusz jest tak napisany, że z każdą minutą wkręcamy się w całą historię coraz mocniej. Na pewno nie będziemy mieli wrażenia nudy. Nieznajomi 2019 cały film to film idealny pod każdym względem. Właśnie takich odważnych komedii potrzebowaliśmy w polskiej kinematografii.

Nieznajomi film 2019

Nic tak nie bawi towarzystwa, jak wspólne poczucie winy. Tą sentencją powinniśmy zacząć całą tę recenzję. Nieznajomi online bowiem to remake włoskiego filmu “Dobrze się kłamie w doborowym towarzystwie”. Na co dzień ludzie z zasadami, które powinni mieć wszyscy bogaci ludzie. Doskonale wychowani, praktykujący diety wegańskie, postanowili tego wieczoru zmienić coś w swoim życiu. Podczas wykwintnej kolacji wymyślili nową grę towarzyską. Zasady jej są jednak bardzo proste. Wszyscy wyciągają swoje telefony na stół i od teraz każda wiadomość, która do nich przyjdzie będzie czytana na głos. Połączenia telefoniczne zaś odsłuchiwane przez wszystkich na głośniku. Nieznajomi 2019 online w tym momencie wyzbywa się wszelkiej anonimowości wśród uczestników kolacji. Wszyscy zgodnie twierdzą, że nie mają nic do ukrycia, jednak jak wiadomo – wszyscy kłamią. Kiedy odbierają kolejny telefon, a materiał dowodowy stale narasta zaczynają się dantejskie sceny. Tak bardzo uporządkowane życie nagle okazuje się być całkowicie czymś innym.

Nieznajomi online 2019 to tak naprawdę film o każdym z nas. Niby prowadzimy dogodne i moralne życie, a jednak nie chcielibyśmy, aby niektóre nasze tajemnice wyszły na jaw. I oczywiście nie ma w tym nic złego, każdy posiada jakieś tajemnice, które bezapelacyjnie powinny zostać tajemnicami. Jeśli więc, chcemy się dowiedzieć, czy nasze życie jest równie skomplikowane jak życie głównych bohaterów filmy nieznajomi to powinniśmy poświęcić swój czas na tę produkcje. Jestem wręcz pewny, że nie zawiedziemy się ani minutą tego utworu. Pamiętajmy, że najlepiej kłamie się w doborowym towarzystwie.

Nieznajomi online 2019
Oryginalny tytuł (Nie)znajomi
Ocena Rating 7 417 votes
Ocena TMDb 6.3 7 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij0

Podobne tytuły

W lesie dziś nie zaśnie nikt film online 2020
Pitbull Nowe Porządki Online
Judy film online 2019
Supernova Cały Film
Pewnego razu w Hollywood Online
Sergio Online (2020)
7 uczuć cały film
Jak poślubić milionera online
Jak Zostałem Gangsterem Film Online 2020
Matthias i Maxime online 2019
Tajemniczy ogród online
Parasite online

(2) Komentarze

  • Ela 25 marca 2020 Odpowiedz

    Jednego dnia obejrzałam 7 uczuć i ten film. Widać duże podobieństwo, ale i tak warto obejrzeć

  • Franek 25 marca 2020 Odpowiedz

    ja tam podobieństwa nie widzę…

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!