Źródło pliku 133 Wyświetleń

  • Obywatel Jones Online 2019 (PL)
Obywatel Jones Online 2019

Obywatel Jones Online 2019

Oct. 25, 2019Poland, United Kingdom, Ukraine119 Min.

Obywatel Jones cały film

Film obywatel Jones to thriller polityczny, którego reżyserem jest Agnieszka Holland. Trzeba przyznać, że jak na tak dobrą produkcję, myślałem, że zdobędzie dużo więcej statuetek, niż dostał. Jednak nie umniejsza to w żaden sposób jego kunsztowi. W roku 2019 zgarnął trzy nagrody złotych lwów. Między innymi za najlepsze scenografie, oraz nagrodę specjalną Australijskich dystrybutorów filmowych. Dodatkowo, sama reżyserka wyciągnęła ręce po statuetkę indywidualną za najlepszy film. Obywatel Jones online w każdym calu zasługiwał na te wyróżnienia. To bardzo dobre międzynarodowe kino, obok którego nie możemy przejść obojętnie. Ten prawie dwugodzinny film w ogóle nie męczy swoim scenariuszem, a kolejne minuty filmu przemijają z zaciekawieniem. Rzadko kiedy w polskiej kinematografii trafia się taka perełka. W filmie Obywatel Jones cda nie znajdziemy polskich znanych aktorów, jednak jeśli lubimy zagraniczne kino to rozpoznamy parę twarzy. Mimo braku nazwisk, nie będziemy cierpieć z powodu złej gry aktorskiej.

Obywatel Jones cały film

Film opowiada o młodzieńcu, który jest znanym dziennikarzem. Swoją sławę zyskał pisząc artykuły o swoich spotkaniach z Adolfem Hitlerem w czasach, gdy obejmował władzę w 1933 roku. Teraz pochodzący z Walii pismak zabiera się za kolejny chodliwy temat, czyli gwałtownej zmianie Związku Radzieckiego. Główny bohater filmu Obywatel Jones Online chcąc dokładnie inwigilować tę sprawę decyduje się lot do Moskwy w celu wywiadu ze Stalinem. Po przylocie poznaje inną młodą dziennikarkę, które zdradza mu, że prawda o reżimie Stalina jest okrutnie tłumiona przez sowieckich cenzorów. Bohater Obywatel Jones cda słysząc o plotkach na temat wielkiej głodówki w ZSRR tym razem udaje się w samodzielną podróż na Ukrainę. Tam dziennikarz widzi jak ludzie umierają z głodu podczas, gdy surowce sprzedawane są za granice. Po powrocie do domu pisarz postanawia opisać wszystko to co zobaczył poza granicami swojego kraju. Niestety jego publikacje są cenzurowane, a wszystkie zachodnie media piszą, że są one nieprawdziwe.

Obywatel Jones film online

Pomimo śmiertelnych pogróżek dziennikarz postanawia, że podzieli się swoim odkryciem z George’em Orwellem. W filmie zobaczymy wiele ciekawostek historycznych, oraz dowiemy się jak działała propaganda i cenzura. Pozycja ta jest obowiązkową dla każdego fana przyjemnie przedstawianej historii. Dodatkowo, wszystkim fanom powrotu do przeszłości naszego kraju polecam film Legiony. Który również jest dostępny u nas na stronie.

Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Oryginalny tytuł Mr. Jones
Ocena Rating 6.8 2,538 votes
Ocena TMDb 6.4 35 votes

Reżyser

Obsada

James Norton isGareth Jones
Gareth Jones
Vanessa Kirby isAda Brooks
Ada Brooks
Peter Sarsgaard isWalter Duranty
Walter Duranty
Joseph Mawle isGeorge Orwell
George Orwell
Fenella Woolgar isMiss Stevenson
Miss Stevenson
Kenneth Cranham isLloyd George
Lloyd George
Krzysztof Pieczyński isMaxim Litvinov
Maxim Litvinov
Udostępnij3

Podobne tytuły

Underdog Cały Film
Jojo Rabbit Online 2019
1800 gramów online
Nędznicy Film Online Lektor PL
Planeta Singli 3 online
Sergio Online (2020)
Mowa ptaków online 2019
Tam gdzieś musi być niebo online 2019
1917 Film Online 2019
Parasite online
Pitbull Nowe Porządki Online
Pół Wieku Poezji Później Film Online 2019

(1) Komentarz

  • Milka199 5 kwietnia 2020 Odpowiedz

    super film

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!