Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 208 Wyświetleń

  • Obywatel Jones Online 2019 (PL)
Obywatel Jones Online 2019

Obywatel Jones Online 2019

Oct. 25, 2019Poland, United Kingdom, Ukraine119 Min.

Obywatel Jones cały film

Film obywatel Jones to thriller polityczny, którego reżyserem jest Agnieszka Holland. Trzeba przyznać, że jak na tak dobrą produkcję, myślałem, że zdobędzie dużo więcej statuetek, niż dostał. Jednak nie umniejsza to w żaden sposób jego kunsztowi. W roku 2019 zgarnął trzy nagrody złotych lwów. Między innymi za najlepsze scenografie, oraz nagrodę specjalną Australijskich dystrybutorów filmowych. Dodatkowo, sama reżyserka wyciągnęła ręce po statuetkę indywidualną za najlepszy film. Obywatel Jones online w każdym calu zasługiwał na te wyróżnienia. To bardzo dobre międzynarodowe kino, obok którego nie możemy przejść obojętnie. Ten prawie dwugodzinny film w ogóle nie męczy swoim scenariuszem, a kolejne minuty filmu przemijają z zaciekawieniem. Rzadko kiedy w polskiej kinematografii trafia się taka perełka. W filmie Obywatel Jones cda nie znajdziemy polskich znanych aktorów, jednak jeśli lubimy zagraniczne kino to rozpoznamy parę twarzy. Mimo braku nazwisk, nie będziemy cierpieć z powodu złej gry aktorskiej.

Obywatel Jones cały film

Film opowiada o młodzieńcu, który jest znanym dziennikarzem. Swoją sławę zyskał pisząc artykuły o swoich spotkaniach z Adolfem Hitlerem w czasach, gdy obejmował władzę w 1933 roku. Teraz pochodzący z Walii pismak zabiera się za kolejny chodliwy temat, czyli gwałtownej zmianie Związku Radzieckiego. Główny bohater filmu Obywatel Jones Online chcąc dokładnie inwigilować tę sprawę decyduje się lot do Moskwy w celu wywiadu ze Stalinem. Po przylocie poznaje inną młodą dziennikarkę, które zdradza mu, że prawda o reżimie Stalina jest okrutnie tłumiona przez sowieckich cenzorów. Bohater Obywatel Jones cda słysząc o plotkach na temat wielkiej głodówki w ZSRR tym razem udaje się w samodzielną podróż na Ukrainę. Tam dziennikarz widzi jak ludzie umierają z głodu podczas, gdy surowce sprzedawane są za granice. Po powrocie do domu pisarz postanawia opisać wszystko to co zobaczył poza granicami swojego kraju. Niestety jego publikacje są cenzurowane, a wszystkie zachodnie media piszą, że są one nieprawdziwe.

Obywatel Jones film online

Pomimo śmiertelnych pogróżek dziennikarz postanawia, że podzieli się swoim odkryciem z George’em Orwellem. W filmie zobaczymy wiele ciekawostek historycznych, oraz dowiemy się jak działała propaganda i cenzura. Pozycja ta jest obowiązkową dla każdego fana przyjemnie przedstawianej historii. Dodatkowo, wszystkim fanom powrotu do przeszłości naszego kraju polecam film Legiony. Który również jest dostępny u nas na stronie.

Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Oryginalny tytuł Mr. Jones
Ocena Rating 6.8 2,538 votes
Ocena TMDb 6.4 35 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij3

Podobne tytuły

365 Dni Film Online 2020
Monos film online 2019
Psy 3 W Imię Zasad Film Online 2020
7 uczuć cały film
Pitbull Nowe Porządki Online
Babyteeth online 2020
Tajemniczy ogród online
Sokół z masłem orzechowym online
Pan T Online 2019
Pitbull ostatni pies online
Legiony online 2019
Piłsudski online 2019

(1) Komentarz

  • Milka199 5 kwietnia 2020 Odpowiedz

    super film

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!