Źródło pliku 203 Wyświetleń

  • Pan T Online 2019
Pan T Online 2019

Pan T Online 2019

Dec. 25, 2019Poland

Pan T Film Online 2019

Powojenna Warszawa powstaje z kolan i staje się miejscem, gdzie wszystko jest możliwe. Wszędzie czuć niepewność, pisane są donosy, wszędzie panuje wszechobecna kontrola. W piwnicach kościoła można usłyszeć Jazz, a przypadkowe spotkania mogą zakończyć się nietrzeźwością. Wszystko to od podszewki zna niejaki Pan T. znany pisarz, który pomieszkuje w motelu dla literatów. Pisarz utrzymuje się z korespondencji, którą przekazuje pięknej dziewczynie, która w tym roku będzie pisała maturę, dodatkowo trzeba dodać, że łączy ich romans. Pewnego dnia do apartamentu obok znanego pisarza przeprowadza się młody chłopak, który marzy o karierze dziennikarza. Pan T cały film staje się dla niego inspiracją oraz nauczycielem. Chłopak stara się mu dorównać w osiągnięciach. Będzie to niezwykle trudna i inspirująca sztuka.

Pan T cały film cda

Życie głównego bohatera nabiera tempa, kiedy władza zaczyna go podejrzewać o to, że planuje wysadzić Pałac Kultury i Nauki. Tegoroczna maturzystka zaskoczy go niespodziewanym wyznaniem, a Urząd Bezpieczeństwa z kolei będzie śledziło każdy jego krok. Jak widzimy w rzeczywistości pełnej absurdów trudno jest zachować powagę. Pan T online to film, który dostał wiele nagród. Między innymi w tym roku dwa orły zostały przyznane za najlepszą scenografię, oraz najlepsze kostiumy. Sebastian Stankiewicz mógł wyciągnąć ręce po statuetkę za najlepszego aktora drugoplanowego, rola męska. Pan T film cda wyróżnia się na tle innych wspaniałymi ujęciami. Niesamowitą pracą kamery, która przeniesie nas z pewnością do czasów Warszawy po wojnie. Będziemy mogli wraz z bohaterami przeżywać całą akcję. I na pewno cały film będziemy oglądać z zapartym tchem, prawie jakbyśmy byli na miejscu wydarzeń.

Jako patrzonline.pl zachęcamy również do sprawdzenia innych premier dostępnych na stronie. Ostatnio coraz więcej osób poszukuje filmu o tytule Boże Ciało Film Online, dlatego jest nam bardzo miło poinformować, że można go już obejrzeć w całości w najwyższej jakości HD. Na naszej stronie każdy z nas będzie mógł odnaleźć coś dla siebie.

 

Oryginalny tytuł Pan T.
Ocena Rating 6.1 186 votes
Ocena TMDb 7.7 3 votes

Reżyser

Obsada

Maria Sobocińska ismaturzystka Dagna
maturzystka Dagna
Jerzy Bończak isBolesław Bierut
Bolesław Bierut
Anna Ilczuk ispani dyrektor wydawnictwa
pani dyrektor wydawnictwa "Nowy Czytelnik"
Katarzyna Gniewkowska ispani redaktor wydawnictwa
pani redaktor wydawnictwa "Iskry"
Katarzyna Warnke isżona Kazia
żona Kazia
Udostępnij3

Podobne tytuły

7 uczuć cały film
1917 Film Online 2019
Zimna wojna film online 2018
Cóż Za Piękny Dzień Film Online 2019
Mayday Film Online 2020
Futro Z Misia Film Online 2019
Judy film online 2019
365 Dni Film Online 2020
Proceder Film Online 2019
Kler Film Online 2018
Boże Ciało film online
Pół Wieku Poezji Później Film Online 2019

(1) Komentarz

  • tobik 29 marca 2020 Odpowiedz

    super nakręcony mocny atut tego filmu

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!