Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 529 Wyświetleń

  • Pinokio film online (lektor pl)
  • Pinokio film online (napisy pl)
Pinokio online 2019

Pinokio online 2019

Italy, France, United Kingdom125 Min.

Pinokio film online 2019

W dzieciństwie prawdopodobnie każdy z nas czytał bajkę o tym tytule. Dzisiaj mamy jednak do czynienia z filmem Pinokio online. Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy w ręce poczciwego staruszka wpada kawałek drewna. Staruszek już od samego początku miał wrażenie, że tkwi w nim jakaś dziwna magia. Postanawia zatem, że weźmie dłuto i wystruga w nim chłopczyka. Ku jego zdziwieniu, nagle staje się coś nieprawdopodobnego. Jeszcze przed chwilą była to tylko drewniana figurka, a teraz potrafi mówić, śmiać się i skakać. W taki właśnie sposób powstał Pinokio cały film online. Gepetto właśnie takie nadaje mu imię i postanawia, że od dziś będzie on jego synem. Jak to zwykle bywa w takich historiach, chłopczyk jest tak zafascynowany światem, że nie słucha rad taty. Przecież wszystko dla niego jest takie nowe, że szkoda mu czasu na rozmowy ze stwórcą.

Pinokio film online 2019

Pinokio cda 2019 poprzez swoją wrodzoną ciekawość postanawia, że przestanie całkowicie słuchać swojego ojca. Niewzruszony jego radami postanawia, że wyruszy w niesamowitą podróż, która będzie przygodą jego życia. Pinokio film online spotyka na swojej drodze wiele dziwnych stworzeń, wróżki, oraz inne zwierzęta, które tak jak on mówią ludzkim głosem. W tym samym czasie staruszek Gepetto zaczyna tak bardzo martwić się o swojego syna, że postanawia wyruszyć jego śladami. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jego już schorowane ciało nie jest przystosowane do takich podróży. Okazuje się zatem, że zarówno dla ojca jak i dla syna będzie to początek przygody, która na zawsze zmieni ich życie. Pinokio film online 2019 pomimo tego, że posiada wiele cech wspólnych z bajkami, które już mieliśmy okazję czytać to znacząco różni się od oryginału. Dzięki temu możemy poznać całą tę historię od początku, a jest ona naprawdę fascynująca i nieprzewidywalna.

Gdzie oglądać Pinokio cały film cda z lektorem lub napisy pl

Historia Pinokio, którą znamy z książek z dzieciństwa dość znacznie różni się od scenariusza najnowszego filmu online. Nie spotkamy tutaj fabuły z naszych lat młodości, a to sprawia, że będziemy mieli przyjemność poznać bohaterów od nowa. Wciągająca historia o miłości, ojcostwie i życiu. Wszystko to zobaczymy w trakcie ponad dwu godzinnego seansu. Nasze dzieciństwo właśnie zostało poddane nowej próbie, zupełnie jak w filmie Małgosia i Jaś.

Pinokio online 2019
Pinokio online 2019
Pinokio online 2019
Oryginalny tytuł Pinocchio
Ocena Rating 6.5 1,655 votes
Ocena TMDb 7.1 347 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Zew krwi film online 2020
My Spy Online (2020)
Scooby-Doo film online 2020
Brahms The Boy 2 online
Demony Prerii film online 2018
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Bloodshot film online (2020)
Naprzód Film Online 2020 Lektor PL
Pokochaj, poślub, powtórz online
Sergio Online (2020)
Sekretna miłość online (2020)
Harry Potter i Kamień Filozoficzny online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!