Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 708 Wyświetleń

  • Pitbull Nowe Porządki Online
Pitbull Nowe Porządki Online

Pitbull Nowe Porządki Online

Nie ma miękkiej gryJan. 22, 2016Poland133 Min.

Pitbull Nowe Porządki Online

Filmy Patryka Vegi przyzwyczaiły nas do pewnego schematu. Pełne akcji już od pierwszych minut, popularni aktorzy, oraz bardzo mocne dialogi. To na pewno przepis na niebywały sukces. Odbiorcy jego produkcji dzielą się na pół, jedni wprost nie mogą się doczekać nowego utworu. Inni zaś złośliwie twierdzą, że jak oglądnęli jeden, to widzieli już każdy następny. Nie ważne po której stronie barykady się znajdują, wszyscy jednak spotykają się w tym samym miejscu, a mianowicie w kinie. Świadczą o tym rekordy oglądalności, które Pitbull Nowe Porządki Online sukcesywnie pobija każdą nową produkcją.

Pitbull nowe porządki online

Film w którym znajdziemy same naprawdę bardzo rozpoznawalne nazwiska. Chyba każdy z nas zna już popularnego Majami, którego rolę odgrywa Piotr Stramowski. Tym samym podbił serca wielu kobiet w Polsce. Znany z serialu Świat Według Kiepskich, Andrzej Grabowski jako Gebels. I przede wszystkim Bogusław Linda, wcielający się w Babcie. Pitbull Nowe Porządki cały film dostał dwie nominacje do nagrody Filmweb, za najlepszy najgorszy film. To raczej standard przy produkcjach Vegi, przyznawany z automatu jeszcze przed premierą. Cóż. Taki los popularności. Nie powinniśmy zatem się tym w ogóle sugerować. Jeśli podejdziemy do tej polskiej produkcji z czystą głową na pewno się nie zawiedziemy. Oglądając film reżysera Patryka Vegi ciężko naliczyć chociaż jeden moment w którym byśmy się nudzili. To zdecydowany plus. Możemy również zaobserwować jak dużo ludzi chce oglądnąć ten film, chociażby po ilości wyszukiwań hasła Pitbull nowe porządki cda.

Gdzie obejrzeć Pitbull nowe porządki?

Niepokorny policjant Majami dostaje wyzwanie od gangstera z pseudonimem Babcia. Ten drugi z całą pewnością stwierdza, że dziś będzie zabójstwo i będzie brał w nim udział. Dodatkowo dodaje, że mówi to tylko dlatego, że i tak mu tego nikt nie udowodni. Gdy akcja nabiera tępa, drogi policjanta krzyżują się z bohaterami z pierwszej części. Oni równolegle rozpracowują grupę mokotowską odpowiedzialną za serię zabójstw i uprowadzeń. Policjanci z obu oddziałów dochodzą do wniosku, że mają do czynienia z bardzo groźną grupą i jeśli chcą ich złapać muszą zacząć współpracować. Pitbull nowe porządki cały film to prawdziwe, mocne kino akcji od reżysera takich hitów jak na przykład Polityka.

Pitbull Nowe Porządki Online
Oryginalny tytuł Pitbull. Nowe porządki
Ocena Rating 6.5 2,589 votes
Ocena TMDb 6.7 44 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij6

Podobne tytuły

Bogowie film online 2014
Wszystko dla mojej matki online
30 gramów online (2019)
Sybilla film online 2019
Green Book Film Online
1917 Film Online 2019
After Film Online
Gorący temat film online 2019
Judy film online 2019
Sergio Online (2020)
Babyteeth online 2020
Avengers Wojna Bez Granic Online

(2) Komentarze

  • hary1 1 kwietnia 2020 Odpowiedz

    pomimo tego, że to następny film Vegi to uważam, że super i człowiek się nie nudzi.

  • ewcix1998 1 kwietnia 2020 Odpowiedz

    właśnie skończyłam oglądać i uważam ze warto a hejterzy się nie znają

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!