Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 350 Wyświetleń

  • Pitbull ostatni pies online
Pitbull ostatni pies online

Pitbull ostatni pies online

Mar. 15, 2018Poland120 Min.Not Rated

Pitbull ostatni pies cały film

Chyba wszyscy pokochaliśmy filmy i seriale o policjantach. Z roku na rok powstaje coraz więcej produkcji na temat ich pracy. Najtwardsi aktorzy, mocne charaktery. Właśnie to kojarzymy sobie z ich pracą. Dziś weźmiemy pod lupę utwór, który nakręcił Władysław Pasikowski. Film, który pomimo tego, że dostał niechlubną nagrodę Filmwebu pod tytułem “że co?!” za scenę z trzepaniem dywanu. Pomimo tego jest on wręcz idealny i od dwóch lat praktycznie nie schodzi z ust Polaków, jeśli mają ochotę na polski film. Pitbull ostatni pies online jest jak na razie ostatnią częścią w serii tak lubianych przez nas historii o Warszawskich policjantach. Jeszcze nie wiemy co przyniesie ten rok, jednak jak na razie nic nie świadczy o kontynuacji dzieła. Wiemy jednak, że jest to temat jak najbardziej na topie, więc jeśli nie Patryk Vega, to któryś inny reżyser zainteresuje się przedłużeniem fabuły.

Pitbull ostatni pies online

Pitbull ostatni pies cały film w nieszczęśliwych okolicznościach ginie partner i równocześnie najlepszy przyjaciel Majamiego. To tragiczne wydarzenie spowodowało zjednoczenie wszystkich policjantów. W myśl zasady, że psy powinny trzymać się zawsze razem. Funkcjonariusze obierają sobie za punkt honoru pomszczenie zmarłego kolegi. Niestety muszą się również borykać z problemami życia codziennego. Takie sprawy jak wiecznie niedopinający się budżet, zwolnienia tym spowodowane i stałe przeniesienia z jednostki do jednostki. Marian Dziędziel, wcielający się w rolę komendanta warszawskiej policji nie ma innego wyjścia. Musi powołać się na ludzi, którzy potrafią poświęcić wszystko w imię honoru i zasad. Jeśli jesteśmy fanami serii na pewno domyślimy się, że na ekrany powracają postaci sprzed lat.

Pitbull ostatni pies gdzie obejrzeć

Tym razem powrócimy do aktorów z pierwszej części Pitbull ostatni pies online. Marcin Dorociński, grający rolę popularnego i przez wszystkich dobrze znanego Despero. Krzysztof Stroiński jako Metyl, oraz Rafał Mohr, który zmienił swój pseudonim i zaczął posługiwać się ksywą Quantico. Ta lubiana przez nas trójka wejdzie na podwarszawskie ulice i napsuje krwi bandytom z Wołomina i Pruszkowa. Okazuje się jednak, że gangsterzy to tylko wierzchołek góry lodowej. W tej części poznamy również czarną wdowę. Jej marzeniem jest zapanowanie czymś więcej, niż tylko handlem narkotykami. Okazuje się, że jest na tyle niebezpieczna, że nie cofnie się przed niczym. Właśnie dlatego policjanci postanawiają podejść do niej intrygą. Despero postara się podejść tak blisko niej jak to tylko możliwe, aby poznać funkcjonowanie gangsterskiego podziemia. Czy mu się to uda? O wszystkim dowiemy się podczas ponad dwu godzinnego seansu.

Polecam również zapoznać się z najnowszą premierą, którą można odnaleźć na naszej stronie. Co przyniesie jutro film online to wspaniałe połączenie dramatu i romansu, który potrafi zmusić nas do refleksji na temat naszego życia. Wszystko to w aranżacji wspaniałych aktorów.

Pitbull ostatni pies online
Oryginalny tytuł Pitbull. Ostatni pies
Ocena Rating 6.3 1,127 votes
Ocena TMDb 6.3 19 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij3

Podobne tytuły

Zenek Film Online 2020
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Gorący temat film online 2019
Guns Akimbo Online
365 Dni Film Online 2020
Pitbull Nowe Porządki Online
Bad Boys for Life Online 2020
Sybilla film online 2019
Liberte film online (2019)
Tylko Sprawiedliwość Film Online Lektor PL
Underdog Cały Film
Pewnego razu w Hollywood Online

(1) Komentarz

  • miki 1 kwietnia 2020 Odpowiedz

    Pasikowski dużo lepsza reżyseria niż Vega najlepsza część

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!