Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 196 Wyświetleń

  • Planeta Singli 3 Online 2019
Planeta Singli 3 online

Planeta Singli 3 online

Feb. 08, 2019Poland

Planeta Singli 3 cały film

W kinematografii możemy dojść do pewnych wniosków samodzielnie. Jeśli pierwsza część jakiegoś filmu odniesie olbrzymi sukces, to koniecznym jest nakręcenie jego kolejnej części. I z przykrością trzeba stwierdzić, że z reguły sequel jest o pół poziomu niżej od popularnej jedynki. Nie było tak jednak w tym przypadku. Film Planeta Singli i jego druga część odniosła tak samo duży sukces co jej młodszy brat. Producenci zaryzykowali zatem nakręcenie trylogii. Był to odważny krok, bo jak to w życiu często bywa do trzech razy sztuka. I naprawdę nie wiem w jakim czepku urodzony został scenarzysta, jednak Planeta Singli 3 online to świetna produkcja! Niczym nie odstępuje pierwszym częściom, dodatkowo aktorzy nas nie nudzą, fabuła dalej trzyma w napięciu. I tutaj należy się całej ekipie pracującej przy tym utworze wysoka piątka z góry za nakręcenie filmu idealnego. Kolejnej części jak na razie nie widać na horyzoncie, ale kto wie.

Planeta Singli cały film

Myślę, że dużą zasługę sukcesu filmu można przypisać niesamowitej obsadzie. Maciej Stuhr jest urodzony do takich ról. Gra całkowicie naturalnie, ogląda się go z przyjemnością. Wydawałoby się, że jest na tyle ukształtowanym aktorem, że nie zaskoczy nas już niczym nowym, a on z produkcji na produkcję jest coraz lepszy. Piotr Głowacki i jego charakterystyczny głos jest zawsze mile widziany w tego typu filmach. Komedie romantyczne z jego udziałem możemy śmiało oceniać na bardzo dobre jeszcze przed samym seansem. Dodatkowo, planeta singli 3 online cały film uraczy nas obecnością Bogusława Lindy, który zdążył nas już przyzwyczaić do mniej gangsterskich ról i świetnie wypada w lekkim kinie. Premiera planety singli miała miejsce na początku zeszłego roku, jednak jego popularność zdaje się w ogóle nie maleć. Jeśli popatrzmy na statystyki wyszukiwań hasła Planeta Singli 3 cda okazać się może, że ta fraza dalej jest na pierwszy miejscu w trendach Google.

Planeta singli 3 cały film

Tomasz i Ania to główni bohaterowie filmu. Po kilku latach burzliwego życia i szaleństwa postanawiają na kolejny krok w swojej relacji. Postanawiają wziąć ślub. Wyobrażają sobie, że to wydarzenie wiele zmieni w ich relacji. Tym bardziej, że nie będzie to zwykła ceremonia. Postanawiają, że zrobią to w rodzinnej miejscowości Tomka. Dla Ani jest to podwójne wydarzenie i jedyna okazja, żeby poznać jego rodzinę. A jak wiemy takie spotkania potrafią się różnie skończyć. Taka mieszanka wybuchowa potrafi naprawdę mocno namieszać. W tym już i tak nadto skomplikowanym życiu bohaterów planeta singli 3 online cały film dochodzi więc do kolejnej próby związku. Czy i tym razem sobie z nią poradzę, kiedy na horyzoncie pojawią się kolejne powody do żalów i kłótni? O tym musimy przekonać się samodzielnie.

Planeta Singli 3 online zrobi na Was na pewno bardzo dobre wrażenie. Nie jest to typowa słodka komedia romantyczna do jakich próbuje nas przyzwyczaić polskie kino. Porusza jednak aktualne tematy z nutką humoru, który równocześnie daje nam do myślenia. Po udanym seansie polecam również zapoznać się z innymi dostępnymi premierami na stronie. Dziś pod lupę weźmy film na bank się uda online. Polska komedia ze wspaniałymi aktorami, których znamy głównie ze świetnych ról serialowych. Jednak tym razem zmierzyli się z pełnometrażową produkcją, której bardzo dobrze stawili czoła.

Planeta Singli 3 online
Planeta Singli 3 online
Oryginalny tytuł Planeta Singli 3
Ocena Rating 5.5 487 votes
Ocena TMDb 7.3 22 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij3

Podobne tytuły

Jestem M Misfit Cały Film
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Sokół z masłem orzechowym online
1800 gramów online
Pokochaj, poślub, powtórz online
Jak poślubić milionera online
Sala Samobójców Hejter Film Online 2020
365 Dni Film Online 2020
Pan T Online 2019
Underdog Cały Film
W lesie dziś nie zaśnie nikt film online 2020
Legiony online 2019

(1) Komentarz

  • milka18 4 kwietnia 2020 Odpowiedz

    wszystkie części są super, ale ta najlepsza jednak

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!