Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 380 Wyświetleń

  • Platforma Cały Film Online 2019
Platforma Cały Film Online 2019

Platforma Cały Film Online 2019

Nov. 08, 2019Spain95 Min.TV-MA

Platforma Film Online 2019

 

Wyobraźmy sobie sytuację, że jesteśmy więźniami osadzonymi w wielopoziomowym więzieniu. Raz dziennie, tylko na dwie minuty opuszczana zostaje platforma wypełniona jedzeniem, która porusza się z najwyższej kondygnacji do tej najniższej. Jeśli jesteśmy osadzeni na najniższym piętrze prawdopodobnie pozostaną nam tylko resztki po wcześniejszych osadzonych, rozpacz i niewyobrażalny głód. Przerażająca historia, prawda? A co jeśli byłoby tak naprawdę? Może lepiej nie przekonujmy się na własnej skórze. Wystarczy, że oglądniemy film Platforma online i będziemy mogli wczuć się w taki klimat.

Hiszpańska produkcja ukaże nam jak ciężki klimat panuje w tamtejszych więzieniach. Mroczna inscenizacja, dzięki której wręcz czuć chłód i wilgoć panującą na ścianach. Dzięki jakości HD, jesteśmy w stanie poczuć się jak bohaterzy filmu. Platforma cały film to doskonały utwór do obejrzenia, jeśli chcemy porozmyślać trochę nad sensem życia, a jednocześnie poczuć ciarki na plecach. Producenci filmu osadzili go w ramach horroru, jednak nie możemy tutaj liczyć na typowe wyskakiwanie potworów nagle przed ekran. Jest to jednak bardzo dobry film psychologiczny. Film Platforma dostał nagrodę goya za najlepsze efekty specjalne w 2020r. W roku poprzednik otrzymał również dwie nominację. Jedną za najlepszy scenariusz oryginalny. Drugą zaś dla reżysera za najlepszy debiut reżyserski. W Toronto otrzymał nagrodę publiczności w kategorii najlepszy film w sekcji zatytułowanej szaleństwo północy. Jak widzimy Platforma Film Online to doskonały wybór na wieczór przy filmie. Na pewno nie zawiedziemy się spędzony dwoma godzinami przed ekranem. Po seansie na pewno każdy z nas zmobilizuje się do własnych przemyśleń, a nostalgia zostanie z nami jeszcze długo po filmie.

Dodatkowo polecamy przyjrzeć się ostatnio dodanym premierom na stronie patrzonline.pl. Znajdziemy tutaj między innymi film Zdychaj Tatulku Film Online a jest to bardzo dobra produkcja rosyjskiej kinematografii. Dzięki czemu zachowamy równowagę, pomiędzy ciężkim klimatem panującym w Platformie. Szaleństwo kolorów, niesamowite aranżacje, świetna praca kamery i zabawne dialogi. Wszystko to znajdziemy na naszej stronie.

Platforma Cały Film Online 2019
Platforma Cały Film Online 2019
Platforma Cały Film Online 2019
Platforma Cały Film Online 2019
Platforma Cały Film Online 2019
Platforma Cały Film Online 2019
Oryginalny tytuł El hoyo
Ocena Rating 7 26,820 votes
Ocena TMDb 7.1 801 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Wierzę w Ciebie Film Online
Green Book Film Online
Matthias i Maxime online 2019
Emma film online 2020
Zimna wojna film online 2018
The Grudge Klątwa online 2020
Biały Biały Dzień Cały Film Online 2019
Pitbull Nowe Porządki Online
Błąd systemu online 2019
Judy film online 2019
Bogowie film online 2014
Zew krwi film online 2020

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!