Jedyny

OFICJALNY

partner

ZALUKAJ

Źródło pliku 1098 Wyświetleń

  • Poznajmy się jeszcze raz online (lektor pl)
  • Poznajmy się jeszcze raz online (napisy pl)
Poznajmy się jeszcze raz online

Poznajmy się jeszcze raz online

France, Belgium115 Min.R

Poznajmy się jeszcze raz film online

W dzisiejszych czasach można się dosłownie pogubić. Wszystko jest takie nierzeczywiste, żeby nie powiedzieć wręcz wirtualne. Coraz częściej oddajemy swoje sprawy technologii. Komunikujemy się za pomocą telefonów, nosimy w kieszeni mały przenośny komputer. Praktycznie wyzbyliśmy się już gotówki, ponieważ wszelkich płatności dokonujemy zbliżeniowo. I o tym właśnie opowiada cały film poznajmy się jeszcze raz online. Victor zaczyna gubić się w świecie najnowszych technologii. Wzdycha do czasów telefonów stacjonarnych, drukowanych książek oraz wąsów. Pewnego jednak dnia dostaje niesamowitą propozycję nie do odrzucenia. W poznajmy się jeszcze raz cda dostaje kolejną szansę od losu. Jeśli tylko chce, może przenieść się w czasie do swoich ukochanych lat siedemdziesiątych. Mężczyźnie strasznie spodobał się ten pomysł zważywszy na to, że nie układa mu się ostatnio najlepiej w małżeństwie. Jednak będzie miał kolejną szansę, żeby zacząć od początku i naprawić wszystkie swoje błędy.

Poznajmy się jeszcze raz film online

Poznajmy się jeszcze raz film online wybiera nas z Victorem (Daniel Auteuil) z powrotem do jego ulubionego baru o nazwie “Belle Epoque”. To właśnie tam miał okazję po raz pierwszy zobaczyć swoją żonę. Zasiada więc przed stolikiem, odpala papierosa i z drżącym sercem czeka na swoją piękność Marienne. W filmie poznajmy się jeszcze raz online zobaczymy epokę dużo bardziej prawdziwą niż tę z dzisiejszych czasów. Wszystko nagle staje się takie namacalne, takie prawdziwe. Myślę, że Victor chętnie zostałby z tą chwilą na zawsze, a jak będzie naprawdę? To niesamowita opowieść o zmianach jakie zastaliśmy w życiu podczas tych dwóch dekad. W całym filmie zobaczymy dobitnie jak całe nasze życia zmieniły się wraz z rozwojem technologii. Niestety, gdzieś po drodze gubimy radość i miłość do drugiego człowieka. Myślę, że po seansie każdy z nas będzie miał swoje własne przemyślenia na ten temat. Całkiem jak po filmie Małgosia i Jaś.

Poznajmy się jeszcze raz lektor i napisy pl

Znudzony najnowszymi technologiami Victor cofa się w czasie do swoich najlepszych lat w życiu. Znowu znajduje się w latach siedemdziesiątych przy swoim ulubionym stoliku w barze. Za chwilę po raz pierwszy ujrzy w drzwiach swoją ukochaną żonę. Poznajmy się jeszcze raz film online to wspaniała opowieść o miłości i zmianach jakie zaserwowała nam technologia.

Poznajmy się jeszcze raz online
Poznajmy się jeszcze raz online
Poznajmy się jeszcze raz online
Poznajmy się jeszcze raz online
Poznajmy się jeszcze raz online
Poznajmy się jeszcze raz online
Poznajmy się jeszcze raz online
Oryginalny tytuł La belle époque
Ocena Rating 7.5 4,357 votes
Ocena TMDb 7.6 255 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Obywatel Jones Online 2019
Judy film online 2019
Tajni i fajni film online 2019
Tylko Sprawiedliwość Film Online Lektor PL
Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn Online 2020
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Nędznicy Film Online Lektor PL
Proceder Film Online 2019
Boże Ciało film online
Kobiety Mafii 2 Online
Sergio Online (2020)
Underdog Cały Film

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!