Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 169 Wyświetleń

  • Proxima film online (lektor pl)
  • Proxima film online (napisy pl)
Proxima film online 2019

Proxima film online 2019

France, Germany107 Min.

Proxima cały film 2019

Sara, grana przez aktorkę Eva Green jest początkującą astronautką. Równocześnie jest także jedyną kobietą, która bierze udział w wyczerpującym szkoleniu zorganizowanym przez Europejską Agencję Kosmiczną. Dodatkowo jest stale obserwowana przez najlepszych specjalistów. Każdego dnia poddaje się morderczym treningom, oraz bardzo ciężkim warunkom, aby oswoić się z tymi panującymi na statku kosmicznym. Głowna bohaterka Proxima film online boryka się nie tylko z wyzwaniami fizycznymi, ale też z ciągłą presją, ponieważ jest jedyną kobietą, która kandyduje do lotu w kosmos. Codziennie musi udowadniać, że pasuje do zespołu i niczym nie odstaje męskiej części załogi. Proxima online prowadzi zróżnicowane życie, ponieważ w dzień walczy z treningami, a po pracy wychowuje swoją siedmioletnią córkę. W pewnym momencie zostaje wybrana do załogi misji proxima cały film. Jak się jednak okazało spełnienie marzeń wiąże się z nowymi dylematami. Czy uda jej się podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu?

Proxima film online

Proxima online 2020 stawia przed główną bohaterką nowe wyzwanie. Zdecydowanie dużo cięższe niż dotychczasowe treningi. Teraz musi stawić czoła największemu dylematowi w życiu. Może zostawić córkę na Ziemi i spełnić swoje marzenie o locie w kosmos. Jako matka boi się utraty kontaktu ze swoją małą dziewczynką. Obie te decyzje są dobre i złe jednocześnie, którą zatem powinna wybrać? Dopiero teraz okazuje się, że lot w kosmos jest dużo mniejszym wyzwaniem, niż zwykłe życie na ziemi. Proxima cda pokazuje dość ciężką sytuację z którą borykać może się każdy z nas w przyszłości. Okazuje się bowiem, że dążenie do spełnienia swoich marzeń czasami jest dużo przyjemniejsze niż ich spełnienie. Nie zawsze wszystko jest takie na jakie wygląda. Zupełnie jak w filmie Richard Jewell online. Jednego dnia stajemy w życiu przed taką sytuacją, która zmieni je już na zawsze. Tylko od nas zależy, którą drogę wybierzemy.

Proxima lektor i napisy pl

To bardzo wciągająca historia kina akcji, która zostanie z nami na długo po końcowych napisach. Uważam, że już na samym początku roku bardzo wysoko producenci podnieśli poprzeczkę innym produkcjom. Dodatkowo większość z nas być może stanęło już przed takim dylematem jak ten ukazany w Proxima film online.

Proxima film online 2019
Proxima film online 2019
Proxima film online 2019
Oryginalny tytuł Proxima
Ocena Rating 6.4 1,241 votes
Ocena TMDb 6.7 55 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Sybilla film online 2019
Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn Online 2020
Pan T Online 2019
Emma film online 2020
Tajemniczy ogród online
Zimna wojna film online 2018
Tam gdzieś musi być niebo online 2019
Liberte film online (2019)
Kłamstewko film online 2019
Sekretna miłość online (2020)
Botoks film online
Śnieżka i fantastyczna siódemka

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!