Źródło pliku 81 Wyświetleń

  • Proxima film online (lektor pl)
  • Proxima film online (napisy pl)
Proxima film online 2019

Proxima film online 2019

France, Germany107 Min.

Proxima cały film 2019

Sara, grana przez aktorkę Eva Green jest początkującą astronautką. Równocześnie jest także jedyną kobietą, która bierze udział w wyczerpującym szkoleniu zorganizowanym przez Europejską Agencję Kosmiczną. Dodatkowo jest stale obserwowana przez najlepszych specjalistów. Każdego dnia poddaje się morderczym treningom, oraz bardzo ciężkim warunkom, aby oswoić się z tymi panującymi na statku kosmicznym. Głowna bohaterka Proxima film online boryka się nie tylko z wyzwaniami fizycznymi, ale też z ciągłą presją, ponieważ jest jedyną kobietą, która kandyduje do lotu w kosmos. Codziennie musi udowadniać, że pasuje do zespołu i niczym nie odstaje męskiej części załogi. Proxima online prowadzi zróżnicowane życie, ponieważ w dzień walczy z treningami, a po pracy wychowuje swoją siedmioletnią córkę. W pewnym momencie zostaje wybrana do załogi misji proxima cały film. Jak się jednak okazało spełnienie marzeń wiąże się z nowymi dylematami. Czy uda jej się podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu?

Proxima film online

Proxima online 2020 stawia przed główną bohaterką nowe wyzwanie. Zdecydowanie dużo cięższe niż dotychczasowe treningi. Teraz musi stawić czoła największemu dylematowi w życiu. Może zostawić córkę na Ziemi i spełnić swoje marzenie o locie w kosmos. Jako matka boi się utraty kontaktu ze swoją małą dziewczynką. Obie te decyzje są dobre i złe jednocześnie, którą zatem powinna wybrać? Dopiero teraz okazuje się, że lot w kosmos jest dużo mniejszym wyzwaniem, niż zwykłe życie na ziemi. Proxima cda pokazuje dość ciężką sytuację z którą borykać może się każdy z nas w przyszłości. Okazuje się bowiem, że dążenie do spełnienia swoich marzeń czasami jest dużo przyjemniejsze niż ich spełnienie. Nie zawsze wszystko jest takie na jakie wygląda. Zupełnie jak w filmie Richard Jewell online. Jednego dnia stajemy w życiu przed taką sytuacją, która zmieni je już na zawsze. Tylko od nas zależy, którą drogę wybierzemy.

Proxima lektor i napisy pl

To bardzo wciągająca historia kina akcji, która zostanie z nami na długo po końcowych napisach. Uważam, że już na samym początku roku bardzo wysoko producenci podnieśli poprzeczkę innym produkcjom. Dodatkowo większość z nas być może stanęło już przed takim dylematem jak ten ukazany w Proxima film online.

Proxima film online 2019
Proxima film online 2019
Proxima film online 2019
Oryginalny tytuł Proxima
Ocena Rating 6.4 1,241 votes
Ocena TMDb 6.7 55 votes

Reżyser

Obsada

Eva Green isSarah Loreau
Sarah Loreau
Matt Dillon isMike Shannon
Mike Shannon
Zélie Boulant-Lemesle isSarah Akerman Loreau
Sarah Akerman Loreau
Lars Eidinger isThomas Akerman
Thomas Akerman
Alexey Fateev isAnton Ochievski
Anton Ochievski
Udostępnij2

Podobne tytuły

Zenek Film Online 2020
Dżentelmeni film online 2020
Pitbull ostatni pies online
After Film Online
Zdychaj Tatulku Cały Film
Sybilla film online 2019
Psy 3 W Imię Zasad Film Online 2020
Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn Online 2020
Kłamstewko film online 2019
Obywatel Jones Online 2019
Jak Zostałem Gangsterem Film Online 2020
Babyteeth online 2020

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!