Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 204 Wyświetleń

  • Serce Do Walki Cały Film
Serce Do Walki Cały Film

Serce Do Walki Cały Film

Nie ma rzeczy niemożliwychDec. 13, 2019Poland

Serce Do Walki Cały Film

Piotrek całe swoje życie poświęcił aktywności fizycznej. Jest najlepszym sportowcem w swoim otoczeniu. Zawsze górował nad resztą swoją muskulaturą, kondycją fizyczną i ogólną sprawnością. Jeśli postawił sobie jakiś cel, robił wszystko żeby go osiągnąć. Niestety jak to zwykle bywa z mocnymi charakterami, mają oni swoje tajemnice. Główny bohater ma cały czas w pamięci wydarzenia z dzieciństwa, które odbiły się na jego psychice. Demony przeszłości mają wpływ na jego obecne życie i serce do walki film online porusza bardzo dobrze ten temat.

serce do walki cały film

Pomimo tego, że reżyser Kacper Anuszewski na pewno nie jest, aż tak znany szerokiej publiczności to jego film serce do walki stoi na bardzo wysokim poziomie. Trzeba jednak zauważyć, że dostał niezbyt pochlebną nominację do nagrody węży w 2020 r. Nagroda ta miała być przyznana za najgorszą reżyserię. Utwór ten jednak na pewno trafi do fanów filmów o tematyce sportowej. Nie znajdziemy tutaj wielkich nazwisk, ale można z odwagą stwierdzić, że aktorzy spełnili swoje zadanie. Można również odnieść wrażenie, że Kacper próbował wzorować się trochę na Underdog cały film w reżyserii Maćka Kawulskiego. Wiele produkcji hollywoodzkich udowodniło, że wzorowanie się na lepszych wcale nie jest takie złe. Jednak, czy w tej produkcji również ten zabieg wyszedł na dobre?

Zatem, podsumowując film może nie należy do wybitnych, jednak nie można odmówić mu charakteru. Warto jednak przekonać się na własnej skórze, czy taki typ niszowych produkcji przypadnie nam do gustu. Na pewno nie będziemy żałować, tych niecałych dwóch godzin przed ekranem naszych telewizorów. Nie jest to bowiem typ filmu z którego wychodzi się w trakcie seansu.  Serce do walki cały film można potraktować jako uzupełnienie swoich dotychczasowej biblioteki filmów odhaczonych. Na pewno parę scen zostanie nam w pamięci, ale zachwytu raczej nie doświadczymy. Warto wspierać polskie produkcje kinowe, dlatego na naszej stronie znajdziecie tylko legalne źródła filmów online.

Oryginalny tytuł Serce do walki
Ocena Rating 8.9 66 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Joker Film Online 2019 PL
Wszystko dla mojej matki online
Co Przyniesie Jutro Online
Nędznicy Film Online Lektor PL
La Gomera film online
Zimna wojna film online 2018
Wierzę w Ciebie Film Online
Proceder Film Online 2019
Całe szczęście online 2019
Deerskin online 2019
W lesie dziś nie zaśnie nikt film online 2020
Kler Film Online 2018

(1) Komentarz

  • Edzia45 29 marca 2020 Odpowiedz

    kurcze, no taki średni ten film… mam mieszane uczucia, fabula taka sobie, aktorzy całkiem całkiem

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!