Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 268 Wyświetleń

  • Śnieżka i fantastyczna siódemka (dubbing pl)
  • Śnieżka i fantastyczna siódemka (napisy pl)
Śnieżka i fantastyczna siódemka

Śnieżka i fantastyczna siódemka

Tu każdy ma swoją tajemnicę.South Korea92 Min.

Śnieżka i fantastyczna siódemka online

Myślę, że każdy z nas na pewno pamięta jak wygląda Królewna Śnieżka z czasów naszego dzieciństwa. Musicie jednak niestety zapomnieć o tym obrazie, bo w tym filmie wygląda troszkę inaczej. Tym razem jest po prostu nieco niższa, grubsza i dużo bardziej nieporadna. No cóż, niektórzy bohaterowie z naszego życia nie mogą wciąż wyglądać tak samo. Pewnego dnia ten stan rzeczy diametralnie się zmienia, ponieważ znajduje parę magicznych pantofelków. Kiedy Śnieżka (Julia Kamińska) i fantastyczna siódemka online postanawia je założyć na swoje stopy wszystko wraca do normy i zaczyna wyglądać jak Śnieżka z naszych bajek. Cały film zapoznaje nas również z bandą siedmiu krasnoludków i oni także nie są tym za kogo się podają. Królewna Śnieżka online jeszcze o tym nie wie, ale każdy z tych miniaturowych krasnali to tak naprawdę zaczarowany książę. Siedmiu cudownych dżentelmenów na których został rzucony podstępny urok.

Śnieżka i fantastyczna siódemka online

Jak to zwykle w bajkach bywa jest tak samo i w przypadku bajki Śnieżka i fantastyczna siódemka online. Jeśli któryś z tych wspaniałych krasnoludków chce odzyskać swój dawny wygląd i czar musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą księżniczkę na świecie. Jest nią oczywiście królewna śnieżka. Kiedy po tak długim czasie na ich drodze staje Śnieżka to każdy z nich próbuje skraść jej tego wyjątkowego buziaka. Muszą jednak bardzo uważać, ponieważ nie wiedzą jeszcze o podstępie jej złej macochy. Ona również za pomocą czarów chce odzyskać swoją dawną młodość. W tej niesamowitej przygodzie znajdziemy wiele zabawnych wątków, które wprost doprowadzą nas do łez. Krasnale wymyślają coraz to nowsze metody na to, aby uwieść naszą królewnę. Nie będzie to jednak takie proste jak się wydaje i właśnie tutaj zaczyna się cała przygoda. Po jakimś czasie jednak wszyscy wspólnie dojdą do jednego zgodnego wniosku.

Śnieżka i fantastyczna siódemka polski dubbing.

Wszyscy dobrze wiemy, że jeśli chodzi o bajki to polska wręcz króluje w dubbingu. Wspaniali aktorzy, którzy podkładają swoje postacie zawsze świetnie wpasowują się w swoje role. Oczywiście są też zwolennicy lektora i napisów pl. Wszystko jednak zależy od nas samych, którą wersję lubimy najbardziej. Jednak po wspaniałej serii filmów online Shrek na pewno wybór będzie oczywisty.

Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Oryginalny tytuł Red Shoes and the Seven Dwarfs
Ocena Rating 6.1 513 votes
Ocena TMDb 6.5 120 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Urwis film online 2019
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Zew krwi film online 2020
Trolle 2 film online 2020
Pinokio online 2019
My Spy Online (2020)
Doktor Dolittle Online 2020
Naprzód Film Online 2020 Lektor PL
Tajemniczy ogród online
Scooby-Doo film online 2020
Tajni i fajni film online 2019
Harry Potter i Kamień Filozoficzny online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!