Źródło pliku 218 Wyświetleń

  • Supernova Film 2019
Supernova Cały Film

Supernova Cały Film

Nov. 22, 2019Poland78 Min.

Supernova Cały Film

Kolejny niszowy polski film, który zasługuje na to, aby poświęcić mu chwilę czasu. Nareszcie doczekaliśmy się dnia w którym Bartosz Kruhlik zaprezentował nam długo oczekiwany film pełnometrażowy. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z jego produkcjami krótkometrażowymi. Można z przekonaniem stwierdzić fakt, że im mniej wiemy o fabule tego filmu, tym lepiej dla nas. Właściwie historia jest tak napisana, że odkrywa się po sznurku z minuty na minutę. Dzięki czemu mamy wrażenie odkrywania kolejnych etapów z życia bohaterów. Supernova cały film polski to pełna opowieść, która da nam dużo satysfakcji, jeśli podejdziemy do niej z pustą głową.

supernova film online

Supernova film online w reżyserii Bartosza serwuje nam naprawdę porządną historię, przeplatającą losy trzech bohaterów. Matki dwójki dzieci, która postanawia odejść od swojego męża alkoholika. Kilku policjantów, oraz wysoko postawiony mężczyzna na wysokim stanowisku trafiają na siebie przez przypadek. To spotkanie zmienia ich całe dotychczasowe życie. Jest to zdecydowanie lepsza produkcja niż serce do walki cały film, dlatego warto poświęcić jej wieczór. To rodzaj kina, którego przez tyle lat brakowało w polskiej kinematografii. Idealnie pokazuje historie jednostki i ich oddziaływanie na losy reszty społeczeństwa. Akcja filmu odbywa się na wiejskiej, mało uczęszczanej drodze. I mogłoby się wydawać, że taka sceneria nie będzie obfitowała w akcję. Jednak jest zupełnie inaczej.

Gdzie obejrzeć Supernova cały film?

Polski film supernova 2019 opowiada o losach Polaków, jednak bez problemu w całej historii odnajdą się również obcokrajowcy. Reżyser bowiem dotyka problemów absolutnie uniwersalnych. Musimy też zdawać sobie sprawę z tego, że to naprawdę imponujący film, jednak nie jest to dzieło idealne. Mimo wszystko, patrząc na całokształt tej produkcji nie sposób nie przyznać jej pozytywnej oceny. Supernova cały film zdecydowanie przypadnie w gusta osób, które lubią nieco inne kino, niż takie z jakim mamy do czynienia w telewizji. Utwór zmusza do myślenia, każe wyciągać swoje własne wnioski. Wszystko to sprawia, że każdy z nas wyciągnie swoją indywidualną mądrość z tej polskiej produkcji. Nie sposób nie polecić jej szerszej publiczności i pogratulować Bartoszowi udanego debiutu. 

Supernova Cały Film
Oryginalny tytuł Supernova
Ocena Rating 6.9 141 votes
Ocena TMDb 7.5 3 votes

Reżyser

Obsada

Marek Braun isAspirant Sławek Makowski
Aspirant Sławek Makowski
Marcin Hycnar isAdam Nowak
Adam Nowak
Marcin Zarzeczny isMichał Matys
Michał Matys
Anna Mrozowska isPolicjantka Magda
Policjantka Magda
Michał Pawlik isPolicjant
Policjant "Młody"
Paweł Koślik isPolicjant Grzegorz
Policjant Grzegorz
Dariusz Dluzewski isKomendant Zygmunt
Komendant Zygmunt
Jerzy Janeczek isOjciec Michała
Ojciec Michała
Udostępnij3

Podobne tytuły

Śledztwo Spensera Online
Jak Zostałem Gangsterem Film Online 2020
Brahms The Boy 2 online
La Gomera film online
Kogel Mogel 3 online
Wszystko dla mojej matki online
365 Dni Film Online 2020
Polityka Film Online 2019
Czarny Mercedes Online
W lesie dziś nie zaśnie nikt film online 2020
Futro Z Misia Film Online 2019
Kobiety Mafii 2 Online

(1) Komentarz

  • gosia 29 marca 2020 Odpowiedz

    zdecydowanie polecam!

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!