Źródło pliku 194 Wyświetleń

  • Underdog Film Online
Underdog Cały Film

Underdog Cały Film

Jan. 11, 2019Poland120 Min.

Underdog Cały Film

Underdog film to prawdopodobnie najlepszy film dla fanów polskiego MMA. To produkcja z gatunku filmów sportowych, która niesie za sobą dużą wartość wychowawczą. Znajdziemy tutaj ciekawą, męską historię o przyjaźni, męstwie i mocnych charakterach. Na uwagę zasługuje fakt, że reżyserem jest sam Maciej Kawulski. Właściciel największej organizacji sportów walki w Europie. Kto inny, jak nie on zna od podszewki historie ludzi, którzy uprawiają ten sport. Dodatkowo będziemy na ekranie będziemy mogli podziwiać Mameda Chalidowa. Najpopularniejszego zawodnika KSW w Polsce. Underdog cały film pomimo tego, że jest debiutem reżyserskim postawił polskiej kinematografii bardzo wysoką poprzeczkę.

Underdog cały film online

Głównym bohaterem Underdog film cały jest “Kosa” w rolę którego wcielił się Eryk Lubos. Jest to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników mieszanych sztuk walki w historii filmu. Jego historia zaczyna się w momencie w którym przechodzi sportowy kryzys. Właśnie dziś kariera Kosy legnie w gruzach. Po ostatniej wygranej walce, która miała dać mu sławę wykryto w jego organizmie nielegalne substancje. Była to oczywiście walka z Denim Takaevem, czyli Mamedem. Wykrycie dopingu w jego krwi świadczy o tym, że walka została unieważniona. Cały sportowy świat się od niego odwrócił, a przecież tak niewiele brakowało, aby został legendą tego sportu. Kontrola antydopingowa zamknęła przed nim wszelkie furtki do przyszłych występów. Kosa się załamał i wrócił do swojego rodzinnego miasta, gdzie musiał znaleźć pracę w innej dziedzinie. Podejmuj się więc pracy jako bramkarz w klubie nocnym.

Underdog film online pokazuje jednak, że nawet z tak fatalnej sytuacji życiowej można wyjść, jeśli mam odpowiednie nastawienie. Eryk Lubos, czyli filmowy kosa dostaje jeszcze jedną szansę na udowodnienie, że nawet bez dopingu potrafi wygrać walkę. Będzie to pożegnalne starcie na zakończenie kariery Denima. Dla fanów męskiej kinematografii i mocnych charakterów, polecamy również niedawno dodany film Psy 3 w imię zasad online.

Gdzie obejrzeć film Underdog?

Na stronie patrzonline.pl filmy pochodzą tylko z legalnego źródła filmów online w najwyższej jakości HD. Pamiętajmy, aby zawsze korzystać tylko z takich źródeł polskiej kinematografii.

Underdog Cały Film
Oryginalny tytuł Underdog
Ocena Rating 5.7 271 votes
Ocena TMDb 5 8 votes
Udostępnij6

Podobne tytuły

Boże Ciało film online
Sala Samobójców Hejter Film Online 2020
Pół Wieku Poezji Później Film Online 2019
365 Dni Film Online 2020
Czarny Mercedes Online
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Monos film online 2019
Deerskin online 2019
Wszystko dla mojej matki online
Avengers Wojna Bez Granic Online
Małe kobietki Online 2019
Tylko Sprawiedliwość Film Online Lektor PL

(3) Komentarze

  • krystian 28 marca 2020 Odpowiedz

    szkoda, że tylko we filmie mamed taki fajter… coś ostatnio nic nie pokazuje

  • Fafik 28 marca 2020 Odpowiedz

    Lubos tutaj pasuje idealnie! Świetna gra.

  • Witek45 28 marca 2020 Odpowiedz

    spoko

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!