Jedyny

OFICJALNY

partner

darmowe filmy online

Źródło pliku 225 Wyświetleń

  • Urwis film online 2019 (dubbing pl)
  • Urwis film online 2019 (napisy pl)
Urwis film online 2019

Urwis film online 2019

Leżę jak zwierzęCanada, United States, Cayman Islands87 Min.

Urwis Online 2019

Kto z nas nie lubi słodkich i wychowanych piesków? Jeśli mamy słabość do zwierząt domowych, to na pewno mamy też słabość do filmów animowanych o nich. Bajka animowana nakręcona zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Uniwersalny utwór, który z całą pewnością będzie świetnym wypełnieniem rodzinnego wieczoru. Urwis cały film to opowieść o piesku, który od szczeniaka prowadził całkowicie inne życie, niż psy bezpańskie. Od małego przyzwyczajony był do luksusów, na skinięcie głową miał do dyspozycji pełną miskę jedzenia, oraz tak bardzo lubiane drapanie za uchem. Niestety w jego życiu zastają pewne zmiany, których nie mógł do końca przewidzieć. Jego Pani po długim i szczęśliwym żywocie przechodzi do nieba. Na jego nieszczęście nowi właściciele wcale nie lubią czworonogów. W tym samym momencie Urwis film online nabiera całkiem innego tempa. Czy przyzwyczajony do wygód piesek będzie potrafił się odnaleźć w nowym świecie?

Urwis film online

Urwis film cda z dnia na dzień stanie przed swoim największym wyzwaniem. Będzie musiał nauczyć się życia w świecie ulicznych piesków. Od dziś pozna całkiem nowe zasady. Do tej pory nie musiał się uczyć komu może warknąć, a komu pomerdać ogonem. Jeśli zatem uda mu się dostosować do nowej sytuacji to jest na wygranej pozycji, jeśli zaś nie to nie wiadomo jakie będą jego dalsze losy. W filmie online podkładają głosy niesamowici aktorzy, a główna rola przypadła dla Big Sean. Urwis cały film będzie musiał znaleźć sobie nowego przyjaciela, co wcale nie będzie takie łatwe w nowym świecie. Dodatkowo sam sobie utrudnia tę sztukę, ponieważ wszystkich traktuje z góry i wydaje mu się, że jest od nich lepszy. Na szczęście na swojej drodze znajduje pewną debiutującą piosenkarkę, która pomoże mu się oswoić z nową sytuacją a Urwis film online jeszcze wyjdzie z całej sytuacji z głową.

Gdzie obejrzeć film Urwis film online?

Urwis zalukaj w wersji dubbing jak i napisy pl dostępny w najwyższej jakości bez limitu. Tylko u nas najnowsze premiery, filmy online i seriale. Dodatkowo polecam zapoznać się z innymi filmami, które na bieżąco aktualizuję. Dziś na tapetę wjeżdża film wszystko dla mojej mamy. To polski dramat, który pomimo tego, że opowiada bardzo ciężką historię to uważam, że powinniśmy się z nią zapoznać.

Urwis film online 2019
Urwis film online 2019
Oryginalny tytuł Trouble
Ocena Rating 6.3 624 votes
Ocena TMDb 4.8 11 votes

Tylko dla zarejestrowanych!

Aby uzyskac dostep do sekcji pobierania, zaloz konto!

Zarejestruj sie!
Udostępnij2

Podobne tytuły

Guns Akimbo Online
Zdychaj Tatulku Cały Film
Pewnego razu w Hollywood Online
Kłamstewko film online 2019
My Spy Online (2020)
Na bank się uda online
Deerskin online 2019
Sokół z masłem orzechowym online
Scooby-Doo film online 2020
Planeta Singli 3 online
Mortal Kombat Scorpions Revenge Online
Naprzód Film Online 2020 Lektor PL

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!