Źródło pliku 108 Wyświetleń

  • Urwis film online 2019 (dubbing pl)
  • Urwis film online 2019 (napisy pl)
Urwis film online 2019

Urwis film online 2019

Leżę jak zwierzęCanada, United States, Cayman Islands87 Min.

Urwis Online 2019

Kto z nas nie lubi słodkich i wychowanych piesków? Jeśli mamy słabość do zwierząt domowych, to na pewno mamy też słabość do filmów animowanych o nich. Bajka animowana nakręcona zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Uniwersalny utwór, który z całą pewnością będzie świetnym wypełnieniem rodzinnego wieczoru. Urwis cały film to opowieść o piesku, który od szczeniaka prowadził całkowicie inne życie, niż psy bezpańskie. Od małego przyzwyczajony był do luksusów, na skinięcie głową miał do dyspozycji pełną miskę jedzenia, oraz tak bardzo lubiane drapanie za uchem. Niestety w jego życiu zastają pewne zmiany, których nie mógł do końca przewidzieć. Jego Pani po długim i szczęśliwym żywocie przechodzi do nieba. Na jego nieszczęście nowi właściciele wcale nie lubią czworonogów. W tym samym momencie Urwis film online nabiera całkiem innego tempa. Czy przyzwyczajony do wygód piesek będzie potrafił się odnaleźć w nowym świecie?

Urwis film online

Urwis film cda z dnia na dzień stanie przed swoim największym wyzwaniem. Będzie musiał nauczyć się życia w świecie ulicznych piesków. Od dziś pozna całkiem nowe zasady. Do tej pory nie musiał się uczyć komu może warknąć, a komu pomerdać ogonem. Jeśli zatem uda mu się dostosować do nowej sytuacji to jest na wygranej pozycji, jeśli zaś nie to nie wiadomo jakie będą jego dalsze losy. W filmie online podkładają głosy niesamowici aktorzy, a główna rola przypadła dla Big Sean. Urwis cały film będzie musiał znaleźć sobie nowego przyjaciela, co wcale nie będzie takie łatwe w nowym świecie. Dodatkowo sam sobie utrudnia tę sztukę, ponieważ wszystkich traktuje z góry i wydaje mu się, że jest od nich lepszy. Na szczęście na swojej drodze znajduje pewną debiutującą piosenkarkę, która pomoże mu się oswoić z nową sytuacją a Urwis film online jeszcze wyjdzie z całej sytuacji z głową.

Gdzie obejrzeć film Urwis film online?

Urwis zalukaj w wersji dubbing jak i napisy pl dostępny w najwyższej jakości bez limitu. Tylko u nas najnowsze premiery, filmy online i seriale. Dodatkowo polecam zapoznać się z innymi filmami, które na bieżąco aktualizuję. Dziś na tapetę wjeżdża film wszystko dla mojej mamy. To polski dramat, który pomimo tego, że opowiada bardzo ciężką historię to uważam, że powinniśmy się z nią zapoznać.

Urwis film online 2019
Urwis film online 2019
Oryginalny tytuł Trouble
Ocena Rating 6.3 624 votes
Ocena TMDb 4.8 11 votes

Reżyser

Obsada

Big Sean isTrouble (voice)
Trouble (voice)
Pamela Adlon isRousey (voice)
Rousey (voice)
Lucy Hale isZoe Bell (voice)
Zoe Bell (voice)
Marissa Jaret Winokur isClaire (voice)
Claire (voice)
Joel McHale isNorbert (voice)
Norbert (voice)
Wilmer Valderrama isThurman (voice)
Thurman (voice)
Kevin Chamberlin isJames (voice)
James (voice)
Colby Lopez isNorm (voice)
Norm (voice)
Jason Mraz isJason Mraz (voice)
Jason Mraz (voice)
Snoop Dogg isSnoop (voice)
Snoop (voice)
Udostępnij2

Podobne tytuły

Pokochaj, poślub, powtórz online
Zew krwi film online 2020
Trolle 2 film online 2020
Doktor Dolittle Online 2020
My Spy Online (2020)
Parasite online
Kogel Mogel 3 online
Jojo Rabbit Online 2019
Pewnego razu w Hollywood Online
Sokół z masłem orzechowym online
Naprzód Film Online 2020 Lektor PL
Na bank się uda online

Zostaw komentarz

Imię *
Nick do wyświetlenia
Email *
Your email address will not be published
Strona internetowa

×
Miłego seansu!